Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Bataille, Georges: A szem története, Madame Edwarda, A halott. Bp., 1991, Európa. Kiadói kartonált kötés, kissé kopott papírborítóval.
21268.

Rufpreis:
4 000 HUF

21269.

Rufpreis:
4 000 HUF

Móricz Zsigmond: Nem élhetek muzsikaszó nélkül. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21270.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db dekoratív Kner kiadvány:  Garvay Andor: Négy kis komédia. Garvay Andor egyfelvonásosai. Gyoma, 1913. Nyomtatta és kiadja Kner Izidor. [5]-101 + [7] p. Egyetlen kiadás. Garvay Andor (1875-1927) újságíró, színműíró rövid komédiáit tartalmazza kötetünk. Színes, levélmintás Kner-vászonba kötve, a címfelirat a gerincen és az első fedőborítón sárga címkén. + -  Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma 1913. Kner Izidor. Verses kötet. Festett egészvászon kötés, jó állapotban
21271.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

21272.

Rufpreis:
2 800 HUF

21273.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Sós Endre: Aki az égtől elragadta a villámot... Benjamin Franklin életregénye. A szerző Sós Endre (1905-1969) újságíró, író, lapszerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1957, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval.
21274.

Rufpreis:
1 000 HUF

21275.

Rufpreis:
2 400 HUF

21276.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

21277.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Pál: Keresztelő. Bp., 1942, Turul, 263+(1) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
21278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dirk Rossmann: A polip kilencedik karja. Klímakatasztrófa vagy Világkormány. Ford.: Balla Judit. Bp., 2021, Művelt Nép. Kiadói papírkötés.
21279.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF