2 db dekoratív Kner kiadvány: Garvay Andor: Négy kis komédia. Garvay Andor egyfelvonásosai. Gyoma, 1913. Nyomtatta és kiadja Kner Izidor. [5]-101 + [7] p. Egyetlen kiadás. Garvay Andor (1875-1927) újságíró, színműíró rövid komédiáit tartalmazza kötetünk. Színes, levélmintás Kner-vászonba kötve, a címfelirat a gerincen és az első fedőborítón sárga címkén. + - Jászay-Horváth Elemér: Gyöngyök és könnyek. Gyoma 1913. Kner Izidor. Verses kötet. Festett egészvászon kötés, jó állapotban
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 197 p. 2 sztl. lev. Festett címkézett kiadói egészvászon kötésben, felül festett lapszélekkel, szép állapotban
May Károly: A datolya honából. Keleti útirajzok. Átdolgozta: Szabó Károly. Bp., é.n., Athenaeum, 248 p. + 4 t. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés.
Sós Endre: Aki az égtől elragadta a villámot... Benjamin Franklin életregénye. A szerző Sós Endre (1905-1969) újságíró, író, lapszerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1957, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval.