Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Gutai István: Gyönyörű a szibériai erdő - Vallomások, szociográfiák. A szerző, Gutai István (1950-) író, helytörténész által Szőts Istvánné, Szőts István (1912-1998) Kossuth-díjas filmrendező, forgatókönyvíró felesége részére DEDIKÁLT példány. Pécs, 2005, Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés.
21292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halász Péter: Tatárok a Széna-téren. Regény. Rodostó-kiadó. Niagara Falls, é.n. (cca 1960), Victoria Press, 256 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt, kopott borítóval.
21293.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Tolnai Simon: A bűvészet könyve I-II. (Egybekötve) Tóth Béla előszavával. Bp.,[1914.], "Magyar Kereskedelmi Közlöny,(Jókai-ny.),XVI+174+10 p. 6. kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, a hátsó tábla levált, sérült szennylapokkal.
21294.

Rufpreis:
1 600 HUF

21295.

Rufpreis:
5 000 HUF

21296.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lovik Károly: A keresztúton. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, a borító széleken kis sérülésekkel, sérült gerinccel és kötéssel.
21297.

Rufpreis:
1 600 HUF

Acta Reg. Scient. Universitatis Ung. Budapestiensis Anni MDCCCLXXIV - LXXV. I-II. Beszédek, melyek a budapesti M. Kir. Tudomány-egyetem MDCCCLXXV. tanévi rectora és tanácsának beiktatásakor octóber 1. tartattak. III. Tanév-megnyitó beszéd. Bp., 1874, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 71 p. Kiadói papírkötés. Felvágatlan lapokkal.
21298.

Rufpreis:
1 600 HUF

dr. Kováts Judit: Kutyaiskola. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21299.

Rufpreis:
1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Két év multán. Eredeti vigjáték 1 felvonásban. Bp., 1881, szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
21300.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tomcsányi Lajos: A tánc. Erkölcstani értekezés. Bp., 1914, Apostol-ny., 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, néhány tollas bejegyzéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
21301.

Rufpreis:
4 000 HUF

Veres Péter: Számadás. A szerző, Veress Péter (1897-1970) író, politikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 1937, Révai, 4+399 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
21302.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Lajos: Kassai kálvinista krónika 1644-1944. Kassa, 1944., Szerzői,(,,Wiko"-ny.). 303+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
21303.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF