Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 463
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3198508
21304
474
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Békéscsaba, 1948, Tevan-ny., 147+5 p. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
3197289
21305
474
Hont Ferenc: A színjáték. (Tanulmány.) Buday György színpadterveivel. Szeged, 1932., Délmagyarország, 54+2 p.+ 3 t. Átkötött egészvászon-kötésben, bekötött papírborítókkal. 3171662
21306
474
Kertész Erzsébet: Bettina három élete. A szerző által DEDIKÁLT példány! Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1981., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3220402
21307
474
Kozák Csaba: Köret. A szerző, Kozák Csaba által Trunkó Barnabás (1948-) humorista, író, dramaturg, forgatókönyvíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Hanga. Kiadói papírkötés,
3220295
21308
474
Csókay András: Alagút az agyban. Gondolatok, cselekedetek és csodák. DEDIKÁLT! Bp., 2004, Arcvonal Irodalmi Kávézó. Kiadói papírkötés. 3219950
21309
474
Martinovic Cvijin Kata: Viharverte sziget. DEDIKÁLT! Bp., 2010, Parnasszus. Kiadói papírkötés.
3220280
21310
474
Novák Valentin: Biztos fogyás. DEDIKÁLT! Bp., 2008., Pont. Kiadói papírkötés.
3220288
21311
474
Óhidy Petra: Izabella álma. DEDIKÁLT! hn., én., Sz. S. Kft. Kiadói papírkötés.
3218853
21312
474
Endrődi Sándor: Játszi órák. Gyermekversek. Bp., 1921, Athenaeum, 130+(4) p.+ 7 t. Nagy Sándorné (Kriesch Laura) egészoldalas illusztrációival. A kötéstábla Basch Árpád munkája. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban. 3218461
21313
474
Kosáryné Réz Lola: A rejtelmes kohó. Bp., é.n., Palladis, 195+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
3218697
21314
474
Matyikó Sebestyén József: Nádasok zsoltára. DEDIKÁLT! Debrecen, 1995, Ethnica. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3221722
21315
474
Kaján Tibor: Zenit és radír. Bp., 1980, Corvina. Kaján Tibor egészoldalas karikatúráival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF