Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Békéscsaba, 1948, Tevan-ny., 147+5 p. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21304.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hont Ferenc: A színjáték. (Tanulmány.) Buday György színpadterveivel. Szeged, 1932., Délmagyarország, 54+2 p.+ 3 t. Átkötött egészvászon-kötésben, bekötött papírborítókkal.
21305.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kertész Erzsébet: Bettina három élete. A szerző által DEDIKÁLT példány! Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1981., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21306.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kozák Csaba: Köret. A szerző, Kozák Csaba által Trunkó Barnabás (1948-) humorista, író, dramaturg, forgatókönyvíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Hanga. Kiadói papírkötés,
21307.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csókay András: Alagút az agyban. Gondolatok, cselekedetek és csodák. DEDIKÁLT! Bp., 2004, Arcvonal Irodalmi Kávézó. Kiadói papírkötés.
21308.

Rufpreis:
1 800 HUF

Martinovic Cvijin Kata: Viharverte sziget. DEDIKÁLT! Bp., 2010, Parnasszus. Kiadói papírkötés.
21309.

Rufpreis:
1 600 HUF

Novák Valentin: Biztos fogyás. DEDIKÁLT! Bp., 2008., Pont. Kiadói papírkötés.
21310.

Rufpreis:
1 600 HUF

Óhidy Petra: Izabella álma. DEDIKÁLT! hn., én., Sz. S. Kft. Kiadói papírkötés.
21311.

Rufpreis:
1 600 HUF

Endrődi Sándor: Játszi órák. Gyermekversek. Bp., 1921, Athenaeum, 130+(4) p.+ 7 t. Nagy Sándorné (Kriesch Laura) egészoldalas illusztrációival. A kötéstábla Basch Árpád munkája. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
21312.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kosáryné Réz Lola: A rejtelmes kohó. Bp., é.n., Palladis, 195+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
21313.

Rufpreis:
1 000 HUF

Matyikó Sebestyén József: Nádasok zsoltára. DEDIKÁLT! Debrecen, 1995, Ethnica. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21314.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kaján Tibor: Zenit és radír. Bp., 1980, Corvina. Kaján Tibor egészoldalas karikatúráival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
21315.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF