Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

21449.

Rufpreis:
1 800 HUF

Romain Rolland: Robespierre. Ford.: Dániel Anna. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói kopott aranyozott egészbőr-kötés, . Számozott (653./900) példány.
21450.

Rufpreis:
1 000 HUF

21451.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Csilla: Magánterület. A szerző, Nagy Csilla (1981-) irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Matits Ferenc művészettörténész, művészeti író, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT! Salgótarján, 2008, Balassi Bálint Megyei Könyvtár és Közművelődési Intézet. 192 p. Kiadói papírkötés.
21452.

Rufpreis:
1 200 HUF

Basilides Bálint: A kék ég a kút mélyén. Budapest 1947-1956 - Svájc 1956-1976. A szerző, Basilides Bálint (1944-) által DEDIKÁLT! H.n., 2011, Tevan Alapítvány. 189 p. Kiadói papírkötés.
21453.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kis Ferenc: Ami megőriz. Versek 1931-1958. A szerző, Kis Ferenc (1908-1964) József Attila-díjas költő, József Attila barátja által Surányi Ibolya (1928-2010) előadóművész, versmondó, irodalmi szerkesztő részére DEDIKÁLT! Bp., 1960, Magvető. 117p. Megjelent 1660 példányban. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos és kissé szakadt papír védőborítóban.
21454.

Rufpreis:
1 800 HUF

21455.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső utószavával. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó - Magyar Helikon. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, réz kapoccsal, kiadói kartontokban, jó állapotban.
21456.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berkovits György: Abreál. Öt színmű.  DEDIKÁLT! Bp.,2002., Ister. Kiadói papírkötés.
21457.

Rufpreis:
1 800 HUF

21458.

Rufpreis:
3 000 HUF

21459.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jolsvai András: Kárpótlom magam. Tárcák, életjelek 1990-1992. A szerző, Jolsvai András (1953-, eredeti nevén: Juhász István) író, szerkesztő, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp.,1992,Skíz. Kiadói papírkötés.
21460.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF