https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Karl W. Hiersemann Katalog 600. Geschichte Teil III: Europäische Geschichte. Enthält u. a. Teile der Bibliotheken des Königs Friedrich August II von Sachsen und Dr. Oscar Kling, Frankfurt A. M. Leipzig, 1930, Karl W. Hiersemann. Német nyelvű katalógus. Benne Magyarországra vonatkozó résszel (153-158 p.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
21473.

Karl W. Hiersemann Katalog 600. Geschichte Teil III: Europäische Geschichte. Enthält u. a. Teile der Bibliotheken des Königs Friedrich August II von Sachsen und Dr. Oscar Kling, Frankfurt A. M. Leipzig, 1930, Karl W. Hiersemann. Német nyelvű katalógus. Benne Magyarországra vonatkozó résszel (153-158 p.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baley Endre: Létszonettkoszorú. Szarka Hajnalka illusztrációival. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Napkút. Kiadói papírkötés.
1
21474.

Baley Endre: Létszonettkoszorú. Szarka Hajnalka illusztrációival. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Napkút. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Laik Eszter: Hogyan lettem Esterházy. A szerző, Laik Eszter (1973-) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2014, Irodalmi Jelen Könyvek. Kiadói papírkötés.
1
21475.

Laik Eszter: Hogyan lettem Esterházy. A szerző, Laik Eszter (1973-) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2014, Irodalmi Jelen Könyvek. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székely Magda: Éden. A szerző, Székely Magda (1936-2007) Kossuth-díjas költő, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21476.

Székely Magda: Éden. A szerző, Székely Magda (1936-2007) Kossuth-díjas költő, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Külvárosi legenda hét képben. Bp.,én.,Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
1
21477.

Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Külvárosi legenda hét képben. Bp.,én.,Franklin. Negyedik kiadás. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
George Gömöri: My Manifold City. A szerző, George Gömöri / Gömöri György (1934-) magyar-angol irodalomtörténész, költő, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. A borító illusztrációja Gross Arnold munkája. Cambridge, 1996, The Alba Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
21478.

George Gömöri: My Manifold City. A szerző, George Gömöri / Gömöri György (1934-) magyar-angol irodalomtörténész, költő, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. A borító illusztrációja Gross Arnold munkája. Cambridge, 1996, The Alba Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ágh István: Dani uraságnak. A szerző, Ágh István (1938-) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító valamint Széles Judit (1939-2021) textilművész, Ágh István felesége, a borító illusztrátora által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Magyar Esszék. Bp., 2018, Nap. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21479.

Ágh István: Dani uraságnak. A szerző, Ágh István (1938-) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító valamint Széles Judit (1939-2021) textilművész, Ágh István felesége, a borító illusztrátora által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Magyar Esszék. Bp., 2018, Nap. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tordai Ányos - Magasi Artur: Magyar olvasókönyv a gimnáziumok és leánygimnáziumok III. osztálya számára. Szerk.: Dr. - - és Dr. - - . Bp., 1937, Franklin - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 222 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy javított lappal.   "Héber Ref. Reálgimnázium Ungvár" és "A Felvidékért Horthy Miklósné Magyarország Kormányzója Hitvesének Védnöksége Alatt Folyó "Magyar A Magyarért" Mozgalom Ajándéka." bélyegzésekkel.
1
21480.

Tordai Ányos - Magasi Artur: Magyar olvasókönyv a gimnáziumok és leánygimnáziumok III. osztálya számára. Szerk.: Dr. - - és Dr. - - . Bp., 1937, Franklin - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 222 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy javított lappal. "Héber Ref. Reálgimnázium Ungvár" és "A Felvidékért Horthy Miklósné Magyarország Kormányzója Hitvesének Védnöksége Alatt Folyó "Magyar A Magyarért" Mozgalom Ajándéka." bélyegzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ifj. Zsadányi Nagy Árpád: Április versek. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1938, Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
21481.

Ifj. Zsadányi Nagy Árpád: Április versek. DEDIKÁLT! Kecskemét, 1938, Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schäffer Erzsébet: Káprázat az élet! Szerző, Schäffer Erzsébet (1948-) Pulitzer-emlékdíjas újságíró, író, publicista által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 2022, Central. Kiadói papírkötés.
1
21482.

Schäffer Erzsébet: Káprázat az élet! Szerző, Schäffer Erzsébet (1948-) Pulitzer-emlékdíjas újságíró, író, publicista által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 2022, Central. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Janus Pannonius költeményei. Ford.: Hegedüs István. Bp., 1938, MTA, (Attila-ny.), XVIII+238 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítón hiánnyal.
1
21483.

Janus Pannonius költeményei. Ford.: Hegedüs István. Bp., 1938, MTA, (Attila-ny.), XVIII+238 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítón hiánnyal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. Bp., 1923, Légrády, 203+(1) p. Első kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, a borítón ázásnyomokkal, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
1
21484.

Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. Bp., 1923, Légrády, 203+(1) p. Első kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, a borítón ázásnyomokkal, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse