Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Kertész Péter: kertesz.freeblog.hu II. - pótcselekvés IQ és CT helyett. DEDIKÁLT! hn., 2010, Wesley János Kiadó. Kiadói papírkötés.
21328.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lányi Sarolta: Múlt és jelenidő. DEDIKÁLT! Bp., 1966, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21329.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szalai Imre: Elhagyott jászol. Elbeszélések. DEDIKÁLT! [Bp.], 1938., Vajda János Társaság, 199+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
21330.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kosztolányi Dezső: Aranysárkány. Bp., 1925, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 458+1 p. Első kiadás. A bekötött eredeti papírborító Jaschik Álmos munkája. Átkötött félvászon-kötés, bekötött eredeti elülső papírborítóval, védőborítóban.
21331.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Kínai és japán versek. Bp.,1947, Révai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
21332.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szélpál Árpád: Keréknyom. Párizs, 1979., Magyar Műhely, 148+4 p. Első kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
21333.

Rufpreis:
2 000 HUF

Babay Kálmán: Nádfödeles házak alatt. Falusi történetek a nép számára. Rábai Zsigmond rajzaival. Szentgotthárd, 1911., Wellisch Béla, 78+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
21334.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szenkovits Péter: A jóisten tenyerén. Törőcsik Mari. Szenkovits Péter (1957-) újságíró-szerkesztő által Szőtsné Gyenes Máriának, Szőts István (1912-1998) Kossuth-díjas filmrendező özvegye részére DEDIKÁLT! Harasztifalu, 2016, szerzői. Első kiadás. 117 p. Kiadói kartonált papírkötés.
21335.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vásárhelyi Vera: Keserű babér. A szerző, Vásárhelyi Vera (Kállay Kristófné, 1920-2000) író, újságíró által DEDIKÁLT! Róma, 1962. Katolikus Szemle. Emigráns kiadás. A borító Prokop Péter rajza. Kiadói papírkötés.
21336.

Rufpreis:
2 000 HUF

Környey Paula: Értsetek meg....Versek. A szerző, Környey Paula, Környey (Környei) Paula (1899-1996) színésznő, költő, esszéista által ALÁÍRT és DEDIKÁLT példány! Bp., é.n., Fővárosi Könyv- és Lapkiadó Rt.. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos és kissé sérült borítóval, kijáró lapokkal.
21337.

Rufpreis:
1 000 HUF

Várady-Brenner Mária: Kilincs nélkül. A szerző által ALÁÍRT! Bp., é.n., magánkiadás. Kiadói papírkötés.
21338.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőts István: G. B. L. Gróf Batthyány Lajos főbenjáró pere és vértanúsága. Irodalmi forgatókönyv. Szőts István (1912-1998) Kossuth-díjas filmrendező által Maléter Pálné Gyenes Judit (1932-2019), Maléter Pál 1956-os honvédelmi miniszter özvegye részére DEDIKÁLT! Bp., 1987, Magvető. Kiadói papírkötés.
21339.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF