Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

Báger Gusztáv: Edzésterv. Új versek. DEDIKÁLT! (49. oldalon.) Bp.,2014,Széphalom. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21364.

Rufpreis:
1 600 HUF

21365.

Rufpreis:
2 800 HUF

21366.

Rufpreis:
5 000 HUF

Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,én., Globus,128 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
21367.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nemzetközi aranymondások, közmondások, tanulságos cikkek, szellemi egyveleg. Összeáll.: lubellei és kifaludi Lipthay Guido, cs. és kir. kamarás. [Bp.], 1933., Jupiter - ny., 151 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21368.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kazareczki Noémi: Egy művészházaspár a 20. századi Magyarországon. Bertha István és Szirmay-Kalos Margit életútja. A szerző, Kazareczki Noémi által DEDIKÁLT! Szécsény, 2010, Kubinyi Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
21369.

Rufpreis:
2 000 HUF

21370.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hans Christian Andersen, Günter Grass: Az árnyék. Hans Christian Andersen meséi - Günter Grass szemével. Bp., 2005, Európa, egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21371.

Rufpreis:
2 000 HUF

21372.

Rufpreis:
2 000 HUF

21373.

Rufpreis:
2 400 HUF

21374.

Rufpreis:
2 400 HUF

21375.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF