Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 463

21509.

Rufpreis:
800 HUF

21510.

Rufpreis:
800 HUF

21511.

Rufpreis:
2 000 HUF

21512.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

21513.

Rufpreis:
1 000 HUF

Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
21514.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

21515.

Rufpreis:
1 000 HUF

21516.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Bp., 1893. Magyar Tudományos akadémia. Kiadói enyhén kopott egészvászon-kötésben.
21517.

Rufpreis:
1 600 HUF

Riedl Frigyes: Poétika. A középiskolák VI. osztálya számára. Átdolgozta Pintér Jenő. Bp., 1933, Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.
21518.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Szép Ernő: Azra. Bp., [1930], Singer és Wolfner, 104 p. Első kiadás! Félvászon-kötés, kopott borítóval.
21519.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Bartha József: Az új magyar irodalom kistükre 1896-1936. Bp., 1938. Szerzői. Kiadói, kissé sérült papírkötésben. Belső borítón tollal írt jegyzet.
21520.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF