Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Shakspere minden munkái. Fordítják többen [Arany János, Arany László, Ács Zsigmond, Greguss Ágost, Győry Vilmos, Lévay József, Lőrincz Zsigmond, Petőfi Sándor, Szász Károly, Vörösmarty Mihály]. Kiadja a Kisfaludy Társaság. 11-12. kötet egybe kötve. Shakspere színművei. Pest, 1871. Ráth Mór. 341 +276 p, 2 sztl lev. Aranyozott, festett egészvászon kötésben. Jó állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg