Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Hegyi Lóránd (szerk.): Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. 58 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20111.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga Mátyás kiállítása. (Katalógus, DEDIKÁLT). Bp., 1970, Magyar Nemzeti Galéria. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A művész, Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, díszlet- és jelmeztervező által DEDIKÁLT példány.
20112.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schrammel Imre (1933-) katalógus. (A Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas magyar iparművész, keramikus, a Magyar Iparművészeti Főiskola egykori rektora, az MMA rendes tagja.) Bp, 2002, kn. Színes fotókkal, Schrammel Imre a Herendi Porcellángyár részére tervezett szobraival gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, apró kopásnyomokkal.
20113.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rainer Wolff: Das kleine Haus. München, 1959, Georg D. Callwey. 2., újonnan átdolgozott és bővített kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kissé kopott borítóval, előzéklapon tollas névbejegyzéssel.
20114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hann Ferenc: Buhály József. DEDIKÁLT! hn., 1997, Legény és Társa. Kiadói papírkötés.
20115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kompozíció Ámos Imre műveiből. Képek, versek, naplójegyzetek. A kötetet összeállította, a bevezetőt és az életrajzot írta: Magyar József. Nagykálló,1997., Ratkó József Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
20116.

Rufpreis:
2 000 HUF

W. Nagy Ágota: "... Az időt okosan használni..." Szeder Fábián OSB 1784-1859. A szerző, W. Nagy Ágota által Estók János (1958-) történész, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum igazgatója részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2000, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötés.
20117.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szíj Rezső: Raffael Győző. A művész, Rafael Győző Viktor (1900 - 1981) festőművész által Bolmányi Ferenc (1904-1990) festőművész, grafikus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., (Gyula, Békés m. Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói papírkötés.
20118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Georg Himmelheber: Biedermeier bútorok. Ford.: Kertész Judit. Bp., 1982, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadás.
20119.

Rufpreis:
1 600 HUF

dr. Brestyánszky Ilona: A magyar kerámia a XX. században II. kötet Pályaképek 1945-1995. Munkafüzet. Papírkötés, jó állapotban.
20120.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Goda Gertrud: Holló Barnabás. Officina Musei 23. Miskolc, 2016, Herman Ottó Múzeum, kiadói papírkötés. Gazdag képanyaggal illusztrált.
20121.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czóbel. Czóbel Béla Kossuth-díjas festőművész kiállítása. Műcsarnok 1971. április 3 - április 25. Kiállítási katalógus. Bp., 1971., Műcsarnok, (Globus-ny.), 80 p. Fekete-fehér reprodukciókkal illusztrált. Kissé kopott borítóval.
20122.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF