Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Horváth Sándor - Szulovszky János (szerk.): Luxusiparok. Válogatás IX. Kézművesipartörténeti Szimpózium (Veszprém, 1996. szeptember 27-28.) előadásaiból. Budapest/Veszprém, 1997, Gödi Print. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kissé foltos papírkötésben.
20135.

Rufpreis:
2 000 HUF

,,Járás egy áldás nélküli térben". Bukta Imre kiállítása. A katalógust szerk.: Bukta Imre. (Aláírt!) Bp., 1998, Budapesti Történeti Múzeum - Fővárosi Képtár. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A művész, Bukta Imre (1952- ) által aláírt példány.
20136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga Vera: Régi magyar üveg. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20137.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20138.

Rufpreis:
1 800 HUF

20139.

Rufpreis:
1 800 HUF

Horváth Béla: Beleavatkozhatik-e az államhatalom a művészet irányításába? DEDIKÁLT! Bp., 1940, Held János-ny., 20 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20140.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rácz György képzőművész. Szerkesztette: Gömör Béla. A szerkesztő által Matits Ferenc művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 2005, GMR. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
20141.

Rufpreis:
2 400 HUF

Beke László : Schaár Erzsébet. A művész, Schaár Erzsébet (1905-1975) Munkácsy Mihály-díjas szobrászművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1973., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és francia nyelven. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
20142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Városi Képtár Deák-Gyűjtemény, Székesfehérvár. A gyűjtő, Deák Dénes (1931- 1993) műgyűjtő, mecénás által DEDIKÁLT példány! A könyvben, Henszlmann Imre díjátadó ünnepségére szóló meghívó, a díjazottak között Deák Dénessel Szerk.: Lóska Lajos. Székesfehérvár, 1988, Székesfehérvár Városi Képtár. 186 p. Gazdag képanyaggal, többek közt Kádár Béla, Ámos Imre, Korniss Dezső, Deim Pál műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20143.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Imre. A művész, Varga Imre szobrászművész (1923-2019) által DEDIKÁLT példány. Szerk.: Szemenkár Mátyás. A válogatott bibliográfiát és a mellékletet Kratochwill Mimi állította össze. Bp., 1998, Szemimpex. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tasnádi Attila: Kiss István. DEDIKÁLT! Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Plusz fotóval a művészről! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20145.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csapó György: Művészek, műhelyek. A szerző, Csapó György (1920-1989) író, újságíró által Bolmányi Ferenc (1904-1990) festőművésznek DEDIKÁLT példány! Harmincnégy beszélgetés képzőművészetről. Anna Margit, Barcsay Jenő, Bálint Endre, Bencze László, Berki Viola, Bernáth Aurél, Bortnyik Sándor, Csáji Attila, Czóbel Béla, Deim Pál, Frank Frigyes, Z. Gács György, Gross Arnold, Hegyi György, Hencze Tamás, Ilosvai Varga István, Kassa János, Klimó Károly, Kmetty János, Kokas Ignác, Kurucz D. István, Martyn Ferenc, Miháltz Pál, Pásztor Gábor, Ruzicskay György, Schönberger Armand, Somos Miklós, Swierzkiewicz Róbert, Szabó Vladimir, Szántó Piroska, Szemethy Imre, Tóth Menyhért, Udvardi Erzsébet, Vaszkó Erzsébet. [Bp., 1979], Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, kijáró címlappal.
20146.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF