Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Vegyes művészeti könyv és katalógus tétel, 10 db:   V=A x Omega - A Soros Alapítvány Kortárs Művészeti központ éves kiállítása 1994. Székesfehérvár, 1994, Csók István Képtár. Kiadói egészvászon-kötés.;  Molnár Sándor 1994-2002. Bp., 2003, Ernst Múzeum - Szinyei Szalon. Kiadói papírkötés.;  Jovánovics. Ut manifestius atque apertius dicam. Hans Belting bevezetőjével. Bp.,1996,Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Barabás Zsófi rajzok. DEDIKÁLT! hn., 2007, Szerzői. Kiadói papírkötés.;   Medvenczky Jenő centenáriumi kiállítása. Bp., 2002, Ernst Múzeum. Kiadói papírkötés.;  2019 Nemes ügyek / Fin matters. Közös terek / Collective spaces.   Botos Péter válogatott művek. Pécs, 2020, Zsdrál. Kiadói papírkötés.;   A Szolnoki Művésztelep jubiláris kiállítása 1902-1977. Bp., 1977, Szolnoki Galéria - Damjanich Múzeum. Kiadói papírkötés.;   Murádin Jenő: Gy. Szabó Béla. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.;   S. Nagy Katalin: Deim Pál. Mai Magyar Művészet. Bp.,1977, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés.;
19941.

Rufpreis:
4 000 HUF

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és Magyar-Mannheimer Gusztáv munkáival. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szecessziós díszítésű előzékekkel, kopott borítóval, az elülső tábla belsején a papír sérült, a címlapon ceruzás bejegyzésekkel.
19942.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

19943.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér, festmények. Bp., 2004, Körmendi Galéria, 317 p. Gyarmathy Tihamér festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
19944.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Pilkhoffer Mónika: Lang Adolf építész munkássága. Bp., 2017, TERC. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19945.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Derkovits Gyula: 1514. Bálint György előszavával. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 6 sztl. lev. + XII t. Derkovits Gyula 12 fametszetének egészoldalas reprodukciójával. Kiadói papírmappában, kompletten, a mappa szakadt, kissé foltos, 49x34 cm. Megjelent 2150 példányban.
19946.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Cifka Péter, Friss Gábor, Kertész István, Tótfalusi István: Képek és jelképek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Bakelit lemez melléklet nélkül
19947.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Szynes és fekete.fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19948.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Natura Morta. A Velencei Biennale XLVII. Képzőművészeti kiállítása magyar pavilonjának kiadványa, 4 kötet: Omnia Mutantur; Éva Köves; Judit Hersko; Róza El-Hassan. Bp., 1997, Ludwig Múzeum-Kortrás Művészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, olasz és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban
19949.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19951.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19952.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF