Hidvégi Violetta, Marótzy Katalin: Diescher József. Építészet és mesterség. Bp., 2016, Budapest Főváros Levéltára. Színes és fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, gerinc alján és tetején apró sérülésekkel.
Keppel Márton Péter et alii: Hauser Beáta. Bp., 2017, EX-BB Kiadói Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Csíkszentmihályi Róbert. Szerk.: Nagy T. Katalin. A művész, Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) Kossuth-díjas szobrász- és éremművész által DEDIKÁLT példány! [Szentrendre], 2005,Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
Templomok Magyarországon sorozat 3 kötete: Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Török József: Katolikus templomok Magyarországon. Dr. Seregély István egri érsek előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Dr. Hegedűs Lóránt előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.; Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
Adatok és adalékok a hatvanas évek művészetéhez I. köt: A művészeti Bizottság jegyzőkönyvei: 1962-1966. Szerk., a bevezetőt írta, a mutatókat összeállította: Wehner Tibor. XX. századi magyar művészeti dokumentumok 2. Bp., 2002., Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.