Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

19929.

Rufpreis:
4 000 HUF

19930.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hidvégi Violetta, Marótzy Katalin: Diescher József. Építészet és mesterség. Bp., 2016, Budapest Főváros Levéltára. Színes és fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, gerinc alján és tetején apró sérülésekkel.
19931.

Rufpreis:
4 000 HUF

Keppel Márton Péter et alii: Hauser Beáta. Bp., 2017, EX-BB Kiadói Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19932.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csíkszentmihályi Róbert. Szerk.: Nagy T. Katalin. A művész, Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) Kossuth-díjas szobrász- és éremművész által DEDIKÁLT példány! [Szentrendre], 2005,Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19933.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Gerwald Sonnberger (szerk.): Jolán Gross-Bettelheim 1900-1972. Kiállítási katalógus. Passau, 1996, Museum Moderner Kunst. Német nyelven. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált, papírkötésben.
19934.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Templomok Magyarországon sorozat 3 kötete:   Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Török József: Katolikus templomok Magyarországon. Dr. Seregély István egri érsek előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Dr. Hegedűs Lóránt előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;   Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.;
19935.

Rufpreis:
4 000 HUF

19936.

Rufpreis:
4 000 HUF

Adatok és adalékok a hatvanas évek művészetéhez I. köt: A művészeti Bizottság jegyzőkönyvei: 1962-1966. Szerk., a bevezetőt írta, a mutatókat összeállította: Wehner Tibor. XX. századi magyar művészeti dokumentumok 2. Bp., 2002., Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19937.

Rufpreis:
4 000 HUF

Buda Attila szerk: Károlyi István Fóti Temploma Fót 2001. Károlyi Alapítvány. 152p. Kiadói papírkötésben. Károlyi László által DEDIKÁLT
19938.

Rufpreis:
4 000 HUF

19939.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pinczehelyi - Már megint. Bp., 2002. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19940.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF