Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Gádor '66. Gádor István Kossuth díjas érdemes művész gyűjteményes kiállítása, Ernst Múzeum, 1966. A művész elmúlt években készült alkotásainak fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Papírkötés.
20123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Chochol Károly (szerk.): 1956-2006. 56 kép. Chochol Károly kiállítása az utolsó fél évszázad képes históriájából. (Kiállítási katalógus). H.n., 2006, k.n. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
20124.

Rufpreis:
2 800 HUF

Renate Dolz: Antiquitaten Porzellan. München, 1971, Wilhelm, gyűrött papírkötés, német nyelven. Szakmai kiadvány a porcelánok megjelenéséről és jelzéseikről.
20125.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

Alexander Bernát: Művészet a művészet értékéről. Bp., 1908, Franklin, foltos egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
20126.

Rufpreis:
1 800 HUF

Poussintől Davidig: Francia mesterrajzok a Louvre gyűjteményéből. / From Poussin to David: French Master Drawings from the Louvre. Kiállítási katalógus. A magyar kiadás szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2008, Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
20127.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fritz Schmalenbach: Oskar Kokoschka. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus, 1967, Karl Robert Langewiesche. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, a sarkain enyhén kopott papír védőborítóval.
20128.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Koós Judith: Hamza D. Ákos (1903-1993) képzőművészeti életműve. Jászberény, 1996, Hamza Múzeum Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
20129.

Rufpreis:
1 800 HUF

20130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gonda Zsuzsa: Útirajzok. Osztrák művészek Magyarország tájain 1820-1880. / Travel Impressions. Austrian Artists Working in Hungary 1820-1880. Kiállítási katalógus. Bp., 2001, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
20131.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czére Andrea: Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai. / Czére, Andrea: The Heritage of the Esterházy. 17th century Italian drawings in the Museum of Fine Arts. Bp., 2004., Szépművészeti Múzeum. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
20132.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rábai Ridovics Ferenc: Ridovics László - Ridovics Péter. Kiállítási katalógus. Szombathely, 1999, Maedinfo. Ridovics László által DEDIKÁLT példány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói foltos papírkötésben.
20133.

Rufpreis:
2 400 HUF

20134.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF