Féner Tamás: Fotó-toposzok. Parti Nagy Lajos bevezetőjével. Bp., 2014, Artphoto Galéria. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, borító hátoldalán apró felületi sérülésekkel.
Sz. Szentpál Mária: A mozdulatelemzés alapfogalmai. Motívumtár. Táblák. (Bp., 1978), Népművelési Propaganda Iroda. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb felületi sérülésekkel.
Grafikák Kállai Ernő hagyatékából. Összeáll.: Andrási Gábor. Bp., 1984, TISSZO GT. Az Óbudai Pincegaléria 1984. október 2. és november 4. közötti kiállításának katalógusa. 10 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Bortnyik Sándor, Tihanyi Lajos, Koszta József, Martyn Ferenc műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Géger Melinda (szerk.): Színek, vonalak élete. Vaszary János festőművész emlékkiállítása. Kaposvár, 2017, Együd Árpád Kulturális Központ. 46 p. Színes és fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Maurer Dóra, Szegedy-Maszák Zoltán: A cet gyomrában - In the Belly of the Whale. Bp., 1996, Fővárosi Képtár-BTM. 34 p. Maurer Dóra és Szegedy-Maszák Zoltán képeivel, műveivel illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
Granasztói Szilvia: Színes kövek művészete. A szerző, Granasztói Szilvia. (1943-) iparművész, művészetpedagógus tanár által az Entz családnak DEDIKÁLT! Bp., 1970, Corvina. Kiadói papírkötés.
Oltai Kata, Somhegyi Zoltán: Kortárs magángyűjtők 2009. Bp., é.n., Edge Communications. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt EfZámbó István, Wahorn András, Barcsay Jenő, Szűcs Attila, Reigl Judit, Bukta Imre, Nádler István, Konok Tamás műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Somhegyi Zoltán (szerk.): Kortárs magángyűjtők 2010. Bp., é.n., Edge Communications. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt EfZámbó István, Wahorn András, Anna Margit, Szűcs Attila, Földi Péter műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.