Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Katona Imre: Habán művészeti emlékek Magyarországon. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20293.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Krasnopolski, Dr. Paul: Joseph von Bretfeld. Ein Bild aus Akten und Kupfern. Prag, Gesellschaft Deutscher Bücherfreunde in Böhmen, 30p + XIII. t. Sorszámozott 90/300. Kiadói,gerincén kissé sérült papírkötésben
20294.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Klaus Rudat: Bernstein. Ein Schatz an unseren Küsten. Entstehung - Gewinnung - Verarbeitung. Husum, 1993, Husum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20295.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerő Győző: Török építészeti emlékek Magyarországon. Bp., 1976, Corvina. Kiadói papírkötés.
20296.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Népművészet mesterei sorozat 3 kötete: Domanovszky György: Kántor Sándor. Bp., 1977, Népi Iparművészeti Tanács . Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Domanovszky György: A két Kapoli. A Népművészet Mesterei. Bp., 1983, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Szabadfalvi József: Fazekas István és a nádudvari fazekasság. A népművészet mesterei. Bp., 1982, Corvina .Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésbe
20297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1978, Gondolat. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20298.

Rufpreis:
1 000 HUF

20299.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fél Edit, Hofer Tamás, K. Csilléry Klára: Magyar népművészet. Bp., 1969, Corvina. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
20300.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Amerigo Tot. Szerk.: Moldován Tamás. Bp.,én.,Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20301.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
20302.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rózsa György: "Itt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat". Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium Bp., 2014. Pauker. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval
20303.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A Trecento. Itália festészete. A Trecento. Bp., 1947, Dante, 193 p.+4 t. Kiadói, szakadozott egészvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
20304.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF