Első Hajdúszoboszlói Nemzetközi Kollázs Biennálé. Revue d'Art 90. Paris 1997/ 2. N. 46. Szerk.: Joseph Kádár, Judith Nem, Ferenc Hann. Paris, 1997, 32 p. Magyar és francia nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Frühes Christentum und spätes Heidentum in ihren künstlerischen Ausdrucksformen. Mit 64 Abbidungen. Augsburg, 1923. Benno Filser. 64-120p. Kiadói papírkötésben.,
Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Cserháti József et al. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.