Péter Kovács. (Kiállítási katalógus). Stuttgart, 1995, AL Galerie Gerlinde Walz. Kovács Péter műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Gábor Eszter 2 db építészeti, helytörténeti témájú különlenyomata: Az epreskerti művésztelep 1990. 22-70p.;Az ezredéves emlék (Schikedanz Albert Milleniumi emlékmű koncepciójának kialakulása. Bp., 1983 202-218 p.
A Műveltség Könyvtára: A Művészet Könyve. II. rész,, A Zene fejlődéstörténete Írta: Lyka Károly-Kacsóh Pongrác. Bp., 1909, Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben.
3 db színháztörténeti könyv: Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. + Csathó Kálmán: Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban. + Gróf Széchenyi István: Magyar játékszinrül. Bp., 1984, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
London Katalin: Árnyaltan / Nuances. London Katalin kiállítás. Exhibition by Katalin London. Szerk.: Szarka Klára. Ford.: Szlukovényi Katalin. A művész, London Katalin (1959-) fotográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Magyar Újságírók Országos Szövetsége. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.