Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. I-V. kötet. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Az I. kötetben kísérőfüzettel. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papírtokokban, egy tokon szakadással, de egyébként jó állapotban.
20183.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

20184.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

L'Art a L'Exposition de Universelle de 1900. Comte, Jule. szerk. Paris, 1900. Libraire Ancienne et moderne. 514p. Számos egészoldals és szövegközti metszett illusztrációval Kiadói bordázott félbőr kötésben, kis kopással Könyv az 1900-as párizsi világkiállításról. / With numerous full-page and intertextual engraved illustrations Publisher's ribbed half-leather binding, with minor wear Book about the 1900 World Exhibition in Paris.
20185.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

20186.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jonathan Bourne: Lacquer - An International History and Collector's Guide. London (Hong Kong), 1984, Crowood, egészvászon kötés, kissé fakult papír védőborítóval, 256 p, angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad az antik lakktárgyak felismeréséről és gyűjtéséről.
20187.

Rufpreis:
12 000 HUF

20188.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szántó Piroska (1913-1998): autográf dedikációja és macskát ábrázoló rajza ofszetnyomatokat tartalmazó mappája borítóján + 11 db ofszetnyomat + kísérőfüzet
20189.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gönczi Ferenc: Göcsej s kapcsolatosan Hetés vidékének és népének összevontabb ismertetése - reprint. 689p. Kiadói vászonkötésben
20190.

Rufpreis:
10 000 HUF

20191.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

4 db Czóbel Béla (1883-1976) könyv kiállítási prospektussal. Kiadói papírkötés.
20192.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Antoine] Bachelin-Deflorenne: Catalogue de livres rares parmi lesquels on remarque la Bible Mazarine premier livre imprimé par Gutenberg et de manuscrits du IXe au XVIIIe siécle rédigé par M. - -. Paris, 1878, Librairie Bachelin-Deflorenne, 26+2 p.+6 t. Francia nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
20193.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jeannine Fiedler: Laszlo Moholy-Nagy 55. London, 2001, Phaidon, kiadói papírkötés, angol nyelven. Moholy-Nagy László alkotásaival gazdagon illusztrált kiadvány.
20194.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF