Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Erdész Barna (szerk.), Petőcz György: Vajda Julia - Kollázsok, montázsok. Szentendre, 2017, Erdész. 43 p. Vajda Julia munkáinak reprodukcióival gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
20171.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hárs Éva: Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Kiadványai 61. sz. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
20172.

Rufpreis:
1 800 HUF

Oblatt György: A jövő városa. Bp., [1943], Hungária, 180 p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos.
20173.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Burzynski, Tadeusz - Osinski, Zbigniew: Das Theater Laboratorium Grotowskis. Warszawa, Verlag Interpress. Kiadói műbőr kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
20174.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Hermann Zoltán kiállítási katalógus. Sorszámozott 357/400. Aláírt példány. Kiadói papírkötésben 16t.
20175.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nesti, Riccardo: The Cities of Art Florence. History Art Folklore. Florence, Becocci Publisher. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20176.

Rufpreis:
2 400 HUF

Martyn Ferenc (1899-1986) festőművész a 30-as években, Franciaországban készült műveiből. Bp., 2007, Körmendi Galéria, 15 p. Kiadói papírkötés.
20177.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pán Márta. / Marta Pan. (Kiállítási katalógus). Bp., 2009, Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955). Bp., 1998, Magángyűjtők Galériája. Színes képekkel, Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító felső sarkában törésnyommal, a kiállításhoz tartozó meghívóval!
20179.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lengyel Györgyi: Kalocsa. Pingálás. Bp., 1990, Artemis. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20180.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lee Allane: Chinese rugs (Kínai szőnyegek). London, 1993, Thames and Hudson, papírkötés, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált szakmai kiadvány a kínai szőnyegekről.
20181.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ian Bennett: Oriental Carpets and Rugs. London, 1985, Hamlyn, kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált kiadvány a keleti szőnyegekről.
20182.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF