Hárs Éva: Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Kiadványai 61. sz. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Pán Márta. / Marta Pan. (Kiállítási katalógus). Bp., 2009, Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955). Bp., 1998, Magángyűjtők Galériája. Színes képekkel, Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, borító felső sarkában törésnyommal, a kiállításhoz tartozó meghívóval!
Lee Allane: Chinese rugs (Kínai szőnyegek). London, 1993, Thames and Hudson, papírkötés, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált szakmai kiadvány a kínai szőnyegekről.
Ian Bennett: Oriental Carpets and Rugs. London, 1985, Hamlyn, kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag színes képanyaggal illusztrált kiadvány a keleti szőnyegekről.