Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Forrest, Tim: Antik porcelán és ezüst. Kor- és stílustörténeti képes útmutató. 1998, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20366.

Rufpreis:
2 800 HUF

4 db művészeti könyv - Donatello, Murillo, Raffaello, Giotto. Kiadói kartonált kötésben, főként jó állapotban, kisebb hibákkal.
20367.

Rufpreis:
2 000 HUF

20368.

Rufpreis:
2 000 HUF

Monika Tworuschka - Udo Tworuschka: A vallások világa. Történetük. Tanaik. Jelenük. [Bp.], 2007, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20369.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Barcsay, Jenő: Anatomija za Umetnike. Novi Sad/Újvidék, 1989, Forum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20370.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maurizio Calvesi (szerk.): Utazás az olasz művészetben 1950-1980. Száz mű a Farnesina kortárs olasz művészeti gyűjtemény anyagából. Kritikai tanulmányok: Maurizio Calvesi, Marisa Vescovo, Lorenzo Canova. Budapest, é.n., Ministero degli Affari Esteri. Színes, illusztrált kiadói papírkötésben.
20371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fotóművészeti katalógusok, össz. 10 db: Magyar Fotográfia '89, Szélpál Árpád kiállítása 1985, Maksz Alpert fotóművész kiállítása, Baricz Katalin 1990, Francia fotóművészeti kiállítás 1963 stb.. Kiadói papírkötés.
20372.

Rufpreis:
1 800 HUF

20373.

Rufpreis:
1 800 HUF

20374.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

Nagy képzőművészeti katalógus és meghívó tétel, össz. kb. 22 db: Mengyán András, Műcsarnok, 1985; Makrisz Zizi (2 db); Misch Ádám, Csepel Galéria, 1989 (meghívó); Vajda Lajos Stúdió, Műcsarnok, 2002 (meghívó); Péterfy Gizella (6 db); Első Magyar Látványtár (5 db) stb. Kiadói papírkötés, többségében jó állapotban.
20375.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sárádi Kálmán: Művészi kovácsolás. Bp., 1970, Műszaki, egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval.
20376.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20377.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF