Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Callmeyer Ferenc - Rojkó Ervin: Az én házam. Bp, 1974, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Reischl Antal: Lakóépületek tervezése. Bp., 1973., Tankönyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
20378.

Rufpreis:
1 600 HUF

Várépítészetünk. Szerk.: Gerő László. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült fűzéssel, kijáró címlappal.
20379.

Rufpreis:
2 800 HUF

20380.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp., 1985, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, foltos, sérült kiadói papír védőborítóval.
20382.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Vágvölgyi B. András: Tokyo Underground. Bp., 2013, Konkrét Könyvek, papírkötés. Illusztrátor: Nagy Kriszta. Jó állapotban.
20383.

Rufpreis:
2 000 HUF

Imre Varga. Kiállítási katalógus. Dedikált + egy hozzá tartozó kártya sajátkezű kézírásával és rajzolt térképével. Hamburg, 1985. Kiadói papírkötés,
20384.

Rufpreis:
2 400 HUF

Richard Paul Janaro - Thelma C. Altshuler: The Art of Being Human. The Humanities as a Technique for Living. Second Edition. New York, 1984, Harper & Row. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval, az elülső szennylapon bélyegzőkkel, a lapok sarkán folttal/ázásnyommal.
20385.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kurt Eigl - Franz Hubmann: Schönbrunn. Ein Schloß und seine Welt. Wien, 1980, Verlag Fritz Molden. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20386.

Rufpreis:
1 800 HUF

1984 Mozgó Film a Balázs Béla Stúdió 3 kiadványa
20387.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.
20388.

Rufpreis:
1 000 HUF

20389.

Rufpreis:
1 200 HUF

A mű súlya. Elekes Károly. Összeáll.: Merhán Orsolya. Bp., 2021, Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
20390.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF