Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1974, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Richard Paul Janaro - Thelma C. Altshuler: The Art of Being Human. The Humanities as a Technique for Living. Second Edition. New York, 1984, Harper & Row. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval, az elülső szennylapon bélyegzőkkel, a lapok sarkán folttal/ázásnyommal.
Kurt Eigl - Franz Hubmann: Schönbrunn. Ein Schloß und seine Welt. Wien, 1980, Verlag Fritz Molden. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Fürjesi Csaba. Szerk.: Turcsányi Margit. Veszprém-Budapest, 2009., Magyar Képek Kiadói Kft. Magyar Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
A mű súlya. Elekes Károly. Összeáll.: Merhán Orsolya. Bp., 2021, Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.