Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Papp Júlia: A Rumy-serleg története. Kairosz, 2008. Magyar, német és angol nyelven. Illusztrált. Kartonált papírkötés, kopott sarkakkal, kissé gyűrött lapokkal.
20404.

Rufpreis:
1 800 HUF

Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval, halványan foltos szennylappal.
20405.

Rufpreis:
1 600 HUF

20406.

Rufpreis:
1 600 HUF

Révész Emese (szerk.): 19. századi magyar mesterek másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Eredeti másolat. Kiállítás a Magyar Képzőművészeti Egyetem Barcsay Termében, 2004. szeptember 30-november 20. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Papírkötésben.
20407.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dombrovszky László emlékkiállítása kiállítási katalógus. Bp., 2005. Budapest Galéria. Fotókkal és gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben.
20408.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sümegi György: Kép-szó. Képzőművészek '56-ról. Bp., 2004., PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben.
20409.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20410.

Rufpreis:
1 800 HUF

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
20411.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Széll László: Építéstechnológia I. Bp., 1981. Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. 350p. Szemléltető ábrákkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.
20412.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rheinzink - Alkalmazás az építészetben. 2. aktualizált kiadás. Bp., 2006. Rheinzink Hungária Kft. 285p. A hozzá tartozó CD nélkül.
20413.

Rufpreis:
1 400 HUF

Knapp Oszkár: Építészet és üveg. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, de belül jó állapotban. Megjelent 2100 példányban.
20414.

Rufpreis:
1 200 HUF

Török László: A fáraók után - A kopt művészet kincsei Egyiptomból. Bp., 2005, Szépművészeti, papírkötés. Rendkívül gazdag színes képanyaggal.
20415.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF