https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
B. Szűcs Irén, Turok Margit (szerk.): Mítosz és valóság az Árpádházi királyok tevékenységében. Békési téka 13. Békés, 1996, Jantyik Mátyás Múzeum. 44 p. Megjelent 250 példányban. Kiadói papírkötés.
1
20428.

B. Szűcs Irén, Turok Margit (szerk.): Mítosz és valóság az Árpádházi királyok tevékenységében. Békési téka 13. Békés, 1996, Jantyik Mátyás Múzeum. 44 p. Megjelent 250 példányban. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lossonczy Tamás 2 db kiállítási katalógusa az 1970-es évekből: Kratochwill Mimi (szerk.): Lossonczy Tamás. Bp., 1978, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. + Lossonczy Tamás festményei kamarakiállításának ismertető füzete. Bp., 1970, Fényes Adolf Terem. Bp.,. 1970, Lossonczy Tamás. Hajtásnyommal.
1
20429.

Lossonczy Tamás 2 db kiállítási katalógusa az 1970-es évekből: Kratochwill Mimi (szerk.): Lossonczy Tamás. Bp., 1978, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. + Lossonczy Tamás festményei kamarakiállításának ismertető füzete. Bp., 1970, Fényes Adolf Terem. Bp.,. 1970, Lossonczy Tamás. Hajtásnyommal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20430.

Kassák és a MADI Ma MADI Art Periodical No. 4. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Győr, 2003, International MADI Museum Foundation. Magyar és szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Kassák Lajos, Moholy-Nagy László, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lugossy Mária 2 db kiállítási katalógusa: Lugossy Mária, Dorottya Galéria. Bp., 2000, k.n.. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. + Nagy T. Katalin (szerk.): Mária Lugossy. Liberation. Exhibition of the sculptor Mária Lugossy 2005 Cork Vision Cantre, Cork Ireland. H.n., é.n., k.n. (Mester Nyomda). Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20431.

Lugossy Mária 2 db kiállítási katalógusa: Lugossy Mária, Dorottya Galéria. Bp., 2000, k.n.. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. + Nagy T. Katalin (szerk.): Mária Lugossy. Liberation. Exhibition of the sculptor Mária Lugossy 2005 Cork Vision Cantre, Cork Ireland. H.n., é.n., k.n. (Mester Nyomda). Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
20432.

Dercsényi Balázs - Foltin Brunó - G. Györffy Katalin - Hegyi Gábor - Winkler Gábor - Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Dr. Harmati Béla előszavával. Bp., 1992, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seurat. Chefs- d'oeuvre de l'art. H.n., 1968, Hachette. Francia nyelven. 8 sztl oldal + XVI színes ofszet reprodukció. Kiadói papírkötésben.
1
20433.

Seurat. Chefs- d'oeuvre de l'art. H.n., 1968, Hachette. Francia nyelven. 8 sztl oldal + XVI színes ofszet reprodukció. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gauguin peintures. Introduction de Jean Taralon. Párizs, 1949, Éditions du Chene. 5sztl. oldal + 13 t. színes ofszet reprodukció, 3 db (?) t. hiányzik. Kiadói kissé sérült és kissé foltos papírmappában.
1
20434.

Gauguin peintures. Introduction de Jean Taralon. Párizs, 1949, Éditions du Chene. 5sztl. oldal + 13 t. színes ofszet reprodukció, 3 db (?) t. hiányzik. Kiadói kissé sérült és kissé foltos papírmappában.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.  A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.
1
20435.

Fábián László: A transzavantgard transzavantgárdja. Szilárdi Béla művészetéről. Bp., 2007, Orpheusz. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. A művész, Szilárdi Béla (1940-) festő-, grafikus- és fotóművész által dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kapornaky Gyula 3 műve, valamint 2 könyv benne Kapornkay Gyula verseivel:   Süssön a nap. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.;   Szerelmes dal a szülőföldről. Tájleiró versek az Őrségről. Szombathely, 1996., Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés.;   Ének az Őrségről. Szombathely, 1984., Vas m. Tanácsa V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Benne cikkekkel, gépelt irattal, Kapornaky Gyulával. Őrségi Vásár 1984-es prospektusával.;   Ez történt. Vasi írók antológiája. Szerk.: Palkó István. Szombathely, 1961., Vas M. Tanácsa VB Művelődésügyi Osztály. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 példányban. Benne Kapornaky Gyula 2 versével. ;  Honnan tudhatnátok. Versantológia. Szerk.: Barcs János. Kesztyűs Ferenc illusztrációival. hn., 1994., NépAkarat Párt. Kiadói papírkötés. Benne Kapornaky Gyula verseivel is. Valamint benne Kapornaky Gyula 3 nyomtatott, és 1 gépelt versével, rajta a szerző sajátkezű aláírásaival, 2 borítékban.   A könyvek a szerző, Kapornaky Gyula (1914-2001) költő, író, az Őrség költőjének dedikációjával, ebből 4 köteten Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére szóló dedikációkkal.
1
20436.

Kapornaky Gyula 3 műve, valamint 2 könyv benne Kapornkay Gyula verseivel: Süssön a nap. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.; Szerelmes dal a szülőföldről. Tájleiró versek az Őrségről. Szombathely, 1996., Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés.; Ének az Őrségről. Szombathely, 1984., Vas m. Tanácsa V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Benne cikkekkel, gépelt irattal, Kapornaky Gyulával. Őrségi Vásár 1984-es prospektusával.; Ez történt. Vasi írók antológiája. Szerk.: Palkó István. Szombathely, 1961., Vas M. Tanácsa VB Művelődésügyi Osztály. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 példányban. Benne Kapornaky Gyula 2 versével. ; Honnan tudhatnátok. Versantológia. Szerk.: Barcs János. Kesztyűs Ferenc illusztrációival. hn., 1994., NépAkarat Párt. Kiadói papírkötés. Benne Kapornaky Gyula verseivel is. Valamint benne Kapornaky Gyula 3 nyomtatott, és 1 gépelt versével, rajta a szerző sajátkezű aláírásaival, 2 borítékban. A könyvek a szerző, Kapornaky Gyula (1914-2001) költő, író, az Őrség költőjének dedikációjával, ebből 4 köteten Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére szóló dedikációkkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
S. Nagy Katalin: Paul Hargittai. Ford.: Bánfalvi Mária. Arthis-sorozat 3. Bp., 1995., Arthis. Kiadói kartonált papírkötés.   A művész, Paul Hargittai (1923-) ALÁÍRT példány.
1
20437.

S. Nagy Katalin: Paul Hargittai. Ford.: Bánfalvi Mária. Arthis-sorozat 3. Bp., 1995., Arthis. Kiadói kartonált papírkötés. A művész, Paul Hargittai (1923-) ALÁÍRT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, Jándi Dávid műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20438.

Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, Jándi Dávid műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20439.

Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse