Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Ferenczy László: Japán iparművészet. XVII-XIX. század. Bp., 1981, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20391.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szombathelyi Textilbiennálék 1970-2000. Szerk.: Sütő Éva. Szombathely, 2002, Szombathelyi Képtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb ázásnyomokkal, ex libris-szel.
20393.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bánkuti András: Emberek a szovjet világban és az orosz világban. / People in the Soviet World and in the Russian World. Tatyjana Tolsztaja előszavával. (Bp., 2007), Magyar Újságírók Országos Szövetsége. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20395.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katona Imre: A habán kerámia Magyarországon. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Második, javított és bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20396.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mocsár Eleonóra - Palotainé Kali Gabi: Sáregres Csókja. A szentlélek munkája egy Festőművészben. (Csók István). Bp., 2008, Közelkép Stúdió Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20397.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szíj Béla: Gulácsy Lajos. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel, Gulácsy Lajos műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20398.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dorotheum árverési katalógus, orosz ezüst, ikonok és műtárgyak témában, 2018
20399.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20400.

Rufpreis:
1 800 HUF

Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Szerk.: Zima Szabolcs. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a felső sarkain ütődésnyomokkal.
20401.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
20402.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herend. Eine Manufaktur im 20. Jahrundert. Összeállította: Vadas József. A leírásokat készítette: Varga Vera. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Szelényi Károly fotóival gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült papír védőborítóval.
20403.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF