Marquis Franz de Bayros, A ,,Gyűjtő" különszáma. Szerk. Siklóssy László. [Bp., 1913], Szent György Céh, 62-123 p. Rendkívül gazdag, erotikus szövegközti, és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés enyhén sérült gerinccel.
Klaus-Jürgen Sembach: Art Nouveau. Köln, 1991, Taschen, kiadói papírkötés, angol nyelven, jó állapotban. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art nouveau stílusról.
Frank Davis: Antique glass and glass collecting (Antik üvegek és gyűjtésük. Hamlyn, 1973, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány.
Somlai Tibor: Volt és nincs. Nagypolgári és arisztokrata enteriőrök 1900-1945. Csengel-Plank Ibolya és Kiss Éva kísérőtanulmányával. 2015, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Benkő Imre: Arcok/Faces. Sziget Fesztivál. Hajógyári-sziget, Budapest, 1993-2002. Fotóesszé. Sziget (Island) Festival. Shipyard Island, Budapest, 1993-2002. Photo essay. 2002. Fotografgus.hu. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.