https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Teréz Gerszi: 17th-century Italian drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2004, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 348 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
20269.

Teréz Gerszi: 17th-century Italian drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2004, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 348 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Teréz Gerszi: 17th-century Dutch and Flemish drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 393 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
20270.

Teréz Gerszi: 17th-century Dutch and Flemish drawings in the Budapest Museum of Fine Arts. A complete catalogue. Bp., 2005, Szépművészeti Múzeum. Angol nyelven. 393 p. Képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemadám. Szemadám György kiállítási katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Budapest Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20271.

Szemadám. Szemadám György kiállítási katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Budapest Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi János György: Etruszko-Korinthosi vázafestészet - Apollo Könyvtár 6. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés.
1
20272.

Szilágyi János György: Etruszko-Korinthosi vázafestészet - Apollo Könyvtár 6. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dankó Imre: A gyulai fazekasság. Gyula, 1963, Gyulai Erkel Ferenc Múzeum. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.
1
20273.

Dankó Imre: A gyulai fazekasság. Gyula, 1963, Gyulai Erkel Ferenc Múzeum. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970-1980 10 db vegyes órakatalógus, képes árjegyzék
1
20274.

cca 1970-1980 10 db vegyes órakatalógus, képes árjegyzék

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Miklós Szentpály-Juhász: Saint Stephen's Hall. An encounter with history. Bp., 2023, Hauszmann Foundation. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20275.

Miklós Szentpály-Juhász: Saint Stephen's Hall. An encounter with history. Bp., 2023, Hauszmann Foundation. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés,
1
20276.

Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bakó Zsuzsanna - Sz. Kürti Katalin - Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, [2004], TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1
20277.

Bakó Zsuzsanna - Sz. Kürti Katalin - Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, [2004], TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyel János 1904-1978. A bevezető tanulmányt írta, az oevre-katalógust összeáll. és a könyvet szerk. Vadas József. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből. 49. Kecskemét, 2010., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.   Lengyel Lajos (1904-1978) Kossuth és Gutenberg-díjas grafikus, tipográfus, könyvművész és fotóművész, a Kossuth Nyomda igazgatója, a Nyomdaipari Egyesület elnökének oevre-katalógusa.
1
20278.

Lengyel János 1904-1978. A bevezető tanulmányt írta, az oevre-katalógust összeáll. és a könyvet szerk. Vadas József. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. A magyar fotográfia történetéből. 49. Kecskemét, 2010., Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. Lengyel Lajos (1904-1978) Kossuth és Gutenberg-díjas grafikus, tipográfus, könyvművész és fotóművész, a Kossuth Nyomda igazgatója, a Nyomdaipari Egyesület elnökének oevre-katalógusa.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kühn, Fritz: Eisen und Stahl.(képes könyv a német vasművességről) Leipzig, 1957 E. A. Seemann Verlag Kiadói egészvászon kötésben
1
20279.

Kühn, Fritz: Eisen und Stahl.(képes könyv a német vasművességről) Leipzig, 1957 E. A. Seemann Verlag Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
1
20280.

Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse