Bak Imre. 1971-1979. Fotókonceptek/Photoconcepts. Bp., én., Vintage Galéria. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
Trauner (Párizs) kiállítás. Szerk.: R. Bajkay Éva. Trauner Sándor (1906-1993) festőművész, Oscar-díjas díszlettervező kiállítási katalógusa. A művész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1981., Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
1975 Symbol. Zeitschrift für bildende Kunst und Lyrik Nr. 20. Kocsis Imre, és Mechthild Nemeczek műveivel illusztrált neo-avantgárd folyóirat. Megjelent 1000 példányban. Ez számozott példány (16./50) példány. / 1975 Symbol. Zeitschrift für bildende Kunst und Lyrik Nr. 20. Illustrated by Imre Kocsis Imre, és Mechthild Nemeczek. Numbered copy (16./50).
Nők a XX. században. Nemzetközi művészi fotókiállítás. "Les femmes au XX. sciéle." Exposition Internationale d'Art Photographique. Budapest 1963 Ernst Múzeum. Bp., 1963, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Nők Országos Tanácsa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.