1977 Günter Fruhtrunk. Bottrop, Moderne Galerie-ny., 12 p. Német nyelven. Papírkötés, kijáró lapokkal. Günter Fruhtrunk (1923-1982) német geometrikus absztrakt.
1989 Új Fétisek. Kiállítási katalógus. Tatabánya, 1989, Kernstock Terem. Kungl György, keramikusművész, Varkoly László festőművész, Hérics Nándor grafikusművész, Neuberger István festőművész. A művészek munkáival illusztrált.
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
Károlyi Zsigmond (szerk.): Szikora Tamás. 1996. szept. 11 - okt. 6. Budapest Galéria Lajos utcai kiállítóház. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Heitler László: Németh Mihály. Mai Magyar Művészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Heitler László (1937-2016) festő, művészeti író által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány.
Laczkó András: Ecset és toll-Rippl-Rónai József és az irodalom. A szerző, Laczkó András, (1943-) író, irodalomtörténész, kritikus által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány. Irodalomtörténeti Füzetek 109. sz. Bp.,1983.,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.