Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

1961 Vörös Géza emlékkiállítása. Összeáll.: B. Haulisch Lenke. Bp., Magyar Nemzeti Galéria, 20 p. Kiadói papírkötés
20086.

Rufpreis:
1 200 HUF

1977 Günter Fruhtrunk. Bottrop, Moderne Galerie-ny., 12 p. Német nyelven. Papírkötés, kijáró lapokkal. Günter Fruhtrunk (1923-1982) német geometrikus absztrakt.
20087.

Rufpreis:
1 000 HUF

1986 Médium-Art. 1986. nov. 15. 4. szám. Szerk.: Petőcz András. Vizuális költészet, avantgárd folyóirat.
20088.

Rufpreis:
1 600 HUF

1989 Új Fétisek. Kiállítási katalógus. Tatabánya, 1989, Kernstock Terem. Kungl György, keramikusművész, Varkoly László festőművész, Hérics Nándor grafikusművész, Neuberger István festőművész. A művészek munkáival illusztrált.
20089.

Rufpreis:
1 600 HUF

Malevics, Kazimir: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói javított, szakadt papír védőborítóval.
20090.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

20091.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Wind, Edgar: Művészet és anarchia. Szeged, 1990, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Károlyi Zsigmond (szerk.): Szikora Tamás. 1996. szept. 11 - okt. 6. Budapest Galéria Lajos utcai kiállítóház. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. Bp., 1991, Új Művészet Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. A védőborító kissé szakadt.
20095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heitler László: Németh Mihály. Mai Magyar Művészet. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Heitler László (1937-2016) festő, művészeti író által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány.
20096.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Laczkó András: Ecset és toll-Rippl-Rónai József és az irodalom. A szerző, Laczkó András, (1943-) író, irodalomtörténész, kritikus által Jávori Béla (1931-2008) újságíró, főszerkesztő, fotóművész részére DEDIKÁLT példány. Irodalomtörténeti Füzetek 109. sz. Bp.,1983.,Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
20097.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF