Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Kádár Béla & The Deák Family. Works on Paper. New York 1920-1930. London, 2007, Gilden's Art UK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben. Megjelent 100 példányban (jelen példány számozatlan).
19893.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Székelyhidi Sándor: Tömeg / Crowd. Bp., 1995., BAE - Vízivárosi Galéria. A könyvben, cetlin Székelyhidi Sándor autográf bejegyzésével. Kiadói papírkötés.
19894.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19895.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eljárások és receptek - fototechnikai kézirat, jó állapotban
19896.

Rufpreis:
4 000 HUF

19897.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 4. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1961, BÁV,(Pátria-ny.), 5 sztl. lev. Benne Aba - Novák Vilmos, Barabás Miklós, Csók István, Egry József, Ferenczy Károly, Fényes Adolf. Glatz Oszkár, Gulácsy Lajos, Iványi - Grünwald Béla, Kádár Béla, Kernstok Károly, Lotz Károly, Magyar Mannheimer Gusztáv, Mednyánszky László, Mészöly Géza, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely Bertalan, Szőnyi István, Vaszary János és mások. Tűzött papírkötés, foltos borítóval, szakadozott lapszélekkel, ceruzás bejegyzésekkel, leütési árakkal! Izgalmas, gyűjtői darab!
19898.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bizományi Áruház Vállalat (BÁV) 1. sz. Művészeti képaukciója. Bp., 1960, BÁV, 4 sztl. lev. Benne Barabás Miklós, Benczúr Gyula, Berény Róbert, Csók István, Egry József, Fényes Adolf, Glatz Oszkár, Iványi - Grünwald Béla, Lotz Károly, Márffy Ödön, Ifj. Markó Károly, Mednyánszky László, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Székely Bertalan, Szőnyi István, Vaszary János, Zichy Mihály és mások. Tűzött papírkötés, tollas bejegyzésekkel, leütési árakkal! Izgalmas, gyűjtői darab!
19899.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Balló Ede: Az olajfestés mestersége. Bp., 1917, a szerző kiadása. Első kiadás! 116 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé sérült borítón 1930 körüli antikváriusi bélyegzéssel, címlapon és első néhány lapon lapszéli ázásnyommal.
19900.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Székely György: Portfolió. [Székely György (1975- ) építész, fotográfus munkássága]. H.n., 2006, magánkiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
19901.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kankowszky T.: Camera and Art. Bp., 1946, Dr. George Vajna and Co. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19902.

Rufpreis:
2 400 HUF

Manus szakintézet eredeti perzsa mintáiból. Bp., én, Manus. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne kihajtható lappal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19903.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsahegyi György:  Skalpok és trófeák. Rózsahegyi György 150 kortárs karikatúrája. (Dedikált.) [Budapest], (1982). (Szerző - Tempó sokszorosító.) [4] + 150 + [6] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Kiss Viktornak barátsággal: Rózsahegyi György". Oldalszámozáson belül Rózsahegyi György (1940-2010) grafikusművész humoros író-, költő-, színész-, zenész-, festő- és politikusportréi, számos esetben a portréalany néhány szavas kommentárjának hasonmásával. Az utószót Marton Frigyes humorista írta. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
19904.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF