https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jan Zachwatowicz: Architektura Polska Do Polowy XIX Wieku (Lengyel építészet a 19. század közepéig). Varsó, 1956, Budownictwo, kissé sérült, foltos egészvászon kötés, a papír védőborító darabjaival, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
1
19917.

Jan Zachwatowicz: Architektura Polska Do Polowy XIX Wieku (Lengyel építészet a 19. század közepéig). Varsó, 1956, Budownictwo, kissé sérült, foltos egészvászon kötés, a papír védőborító darabjaival, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mengyán András. Kiállítási katalógus. Bp., 1995., Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19918.

Mengyán András. Kiállítási katalógus. Bp., 1995., Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Összegyűjtött írások, Gulácsy-képekkel. A kötet szövegét és képanyagát válogatta, szerk. és az előszót írta: Szabadi Judit. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
19919.

Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Összegyűjtött írások, Gulácsy-képekkel. A kötet szövegét és képanyagát válogatta, szerk. és az előszót írta: Szabadi Judit. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Urbán Ádám: Cirkusz a függöny mögött. Bp., 2021, Nemzeti Cirkuszművészeti Központ. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19920.

Urbán Ádám: Cirkusz a függöny mögött. Bp., 2021, Nemzeti Cirkuszművészeti Központ. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Konstruktív, Konkrét. Nemzetközi művészet a Vass-gyűjteményben. Szerk.: Gosztonyi Ferenc. Bp., 2014, Art v. Premier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
1
19921.

Konstruktív, Konkrét. Nemzetközi művészet a Vass-gyűjteményben. Szerk.: Gosztonyi Ferenc. Bp., 2014, Art v. Premier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Konstruktív, Konkrét. Nemzetközi művészet a Vass-gyűjteményben. Szerk.: Gosztonyi Ferenc. Bp., 2014, Art v. Premier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
1
19922.

Konstruktív, Konkrét. Nemzetközi művészet a Vass-gyűjteményben. Szerk.: Gosztonyi Ferenc. Bp., 2014, Art v. Premier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Monet és barátai. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1
19923.

Monet és barátai. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jacques Dupin: Miró Escultor. Francesc Catal?-Roca fotóival. Vál.: Joan Prats Vallés. Ford.: Rui Mario Goncalves. 1974, Publicacoes Europa-América. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19924.

Jacques Dupin: Miró Escultor. Francesc Catal?-Roca fotóival. Vál.: Joan Prats Vallés. Ford.: Rui Mario Goncalves. 1974, Publicacoes Europa-América. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szántó Ferenc (szerk.): Falusi képeskönyvek I. Palóc lakodalom. Rajzolta: Rácz Veronika. Budapest, 1942. Kiadói félvászon kötésben
1
19925.

Szántó Ferenc (szerk.): Falusi képeskönyvek I. Palóc lakodalom. Rajzolta: Rácz Veronika. Budapest, 1942. Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona. Bp., 2008, 892 p., Magyarkerámia Kft. Kiadói kartonált kötés, bontatlan fóliában.,
1
19926.

Fábián Sándor: A világ szobrászainak lexikona. Bp., 2008, 892 p., Magyarkerámia Kft. Kiadói kartonált kötés, bontatlan fóliában.,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilvitzky Margit: Tájfutás ceruzával. Nádas Péter soraira. 2011, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19927.

Szilvitzky Margit: Tájfutás ceruzával. Nádas Péter soraira. 2011, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferenczy Béni. Szerk., a művész életrajzát összeállította: Szántó Tibor. Bp., 1967, Magyar Helikon. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (322./600) példány.
1
19928.

Ferenczy Béni. Szerk., a művész életrajzát összeállította: Szántó Tibor. Bp., 1967, Magyar Helikon. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (322./600) példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse