Jan Zachwatowicz: Architektura Polska Do Polowy XIX Wieku (Lengyel építészet a 19. század közepéig). Varsó, 1956, Budownictwo, kissé sérült, foltos egészvászon kötés, a papír védőborító darabjaival, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Összegyűjtött írások, Gulácsy-képekkel. A kötet szövegét és képanyagát válogatta, szerk. és az előszót írta: Szabadi Judit. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Konstruktív, Konkrét. Nemzetközi művészet a Vass-gyűjteményben. Szerk.: Gosztonyi Ferenc. Bp., 2014, Art v. Premier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.