Antall István (szerk.): Kő Pál Bp., 1997, Hangsúly. Színes és fekete-fehér képekkel, Kő Pál szobrainak és rajzainak reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés. A tételhez tartozik Antall István 1991-ben Kő Pál kiállításán elhangzott megnyitó beszédének a Hitel c. folyóiratban megjelent változata (újságkivágás).
Kármán György: Violinkulcs a képernyőn. (Dedikált!) Bp., 1974, Zeneműkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Kármán György (1933-2008) zongora- és orgonaművész, szerkesztő, az Országos Rabbiképző - Zsidó Egyetem tanára által dedikált példány.
Láng - Kovács Éva: Festők a szabadban. A nagybányai művésztelep regénye. DEDIKÁLT! Bp., 2022., Fekete Sas. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
Hegyi Lóránd: Alain Balzac, Noël Dolla, Nádler István, Soós Tamás. Bp., 1998, Francia Intézet. 40 p. Magyar és francia nyelven. Színes képekkel, többek közt Nádler István műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.