Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Csürke Anna: Foltvarrás. Bargello lépésről lépésre. Bp., 2014, Cser Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20026.

Rufpreis:
1 600 HUF

A konzerválás és restaurálás kézikönyve. Kézirat gyanánt. Szerk.: Lakos Lajos. Bp., 1952., Múzeumok és Műemlékek Országos Központja, 8+88 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20027.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sztálinvárosi helytörténeti kiállítás. Múzeumi füzetek. Bp., [1954],Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya,(Egyetemi Nyomda), 42 p. Kiadói papírkötés.
20028.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bendefy László: Lányi Sámuel életútja. A szerző, Bendefy László (1904-1977) történész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Különlenyomat a Művészettörténeti Értesítő 1971. évi 3. számából. Bp., 1975, Akadémiai-ny., 213-224 p. Papírkötés.
20029.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pipics Zoltán: Igy nézd a szépet! Ifjú műbarátoknak írta - - . 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,[1943.,]Szerzői, (Légrády-ny.), 218+6 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval.
20030.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vezető a Magyar Nemzeti Múzeum történeti osztálya kiállított gyűjteményeiben. Összeáll.: Varjú Elemér. Bp., 1929, Magyar Nemzeti Múzeum, 87+1 p. +IV t. +XLVIII t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
20031.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947 Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. A Szépművészeti Múzeum közleményei. No. 1. Mai 1947. [1. szám!] Bp., Egyetemi Nyomda, 36 p. Francia és magyar nyelven. Papírkötés, foltos.
20032.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schloss Monbijou Hohenzollernmuseum. Amtlicher Führer. Verwaltung der Staatlichen Schlösser und Gärten. Berlin, 1930, Deutscher Kunstverlag, 63 p. +1 (kihajtható térkép) t.+28 (fekete-fehér képtáblák) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20033.

Rufpreis:
2 000 HUF

Európai bútorok a XV-XVIII. századig. Magyar bútorok a XVIII-XIX. században. Vezető és katalógus a Nagytétényi Kastélymúzeum enteriőr kiállitásaihoz. Bp., 1953, Magyar Nemzeti Múzeum Iparművészeti Múzeum, 37 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20034.

Rufpreis:
2 800 HUF

Patay Pál: Évszázados harangok. Bp., 1963, Magyar Nemzeti Muzeum Történeti Múzeum, 35 p.+4 t. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20035.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szíj Rezső: Váci György kiállításáról. [Bp., 1979], (Vác, Áfész-ny.), 20 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne Váci György Könyvkötészetének ex libris-szével. Kiadói papírkötés.
20036.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bóka Lászlóné - Somogyi Árpád: Művészi fémművesség. Bp.,1956, Iparművészeti Múzeum, 19+1 p.+6 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés.
20037.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF