Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Deim Pál festőművész kiállítása. Szentendre, 1969, Ferenczy Múzeum, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
20341.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Zoltai Bea. A művész által DEDIKÁLT kiállítási katalógus. Bp., én., Szerzői,(Pauker-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20342.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hoffmann Edith (szerk.): Német rajzok 1400-1650. Grafikai Osztály LXII. kiállítása. Bp., 1931, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval.
20343.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

-  Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
20344.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20345.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20346.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20347.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1947 Szabadság kiállítás 1848-49-1918-19, 1944-45.Címlapon Derkovits Gyula metszetével. 15p.
20348.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Murphy, Bernadette: Van Gogh's Ear. The True Story. 2017, Vintage. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20349.

Rufpreis:
1 400 HUF

20350.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Kratochwill Mimi (Szerk.): Szalay Ferenc festőművész kiállítása. Budapest, Műcsarnok, 1989. július 26- augusztus 27., Mosonmagyaróvár, Városi Művelődési Központ, 1989. szeptember 8-24., Hódmezővásárhely, Tornyai János Múzeum, 1989. dec. 3- 1990. jan. 14. H.n.., 1989, k.n.. Fekete-fehér képekkel, Szalay Ferenc műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
20351.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Pálffy Katalin: Ki szoborkönyv. Bp., 2000, Csepel Galéria. Kiadói papírkötés
20353.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF