Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 590
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937908
19965
471
Books: Architecture, Art
Vegyes paneles házakkal kapcsolatos könyvtétel, 6 db: Lewicki Bohdan: Lakóházak építése előregyártott nagyelemekből. Méretezés és szerkesztés. Bp., 1965, Műszaki. Megjelent 1350 példányban.; Balázs György - Fogarasi Gyula: Vasbeton elemek kapcsolatai. Bp., 1977., Műszaki.; Sebestyén Gyula: Nagyelemes lakóházak. Bp., 1960., Műszaki.; Megjelent 1600 példányban.; Vladimír Jurík: Nagyblokos és nagypanelos lakóházépítés. Bp., 1960., Műszaki. Megjelent 1100 példányban.; Rikker Mihály - Juhász Ferenc: Panelos építési mód. Munkatervezés 333. Bp.,1965., ÉM Építésügyi Dokumentációs Iroda. Megjelent 500 példányban.; Sebők Ferenc: Piramisok, paloták, panelházak. Búvár Könyvek 20. Bp., 1961., Móra. Különféle kötésekben. Változó állapotban.
3187539
19966
471
3800
Books: Architecture, Art
Elizabeth Kingsley-Rowe: Das Große Antiquitäten-Lexikon. Basel-Wien, 1983, Herder, egészvászon kötés, szakadt és sérült papír védőborítóval. 3192399
19967
471
Books: Architecture, Art
3192441
19968
471
Books: Architecture, Art
Francisca van Vloten: Kegyetlenül szép örökség. A magyar-holland Góth művészcsalád története. 2000, Bp., Széphalom, papírkötés, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált.
3190498
19969
471
3200
Books: Architecture, Art
Kortárs művészet. Szoborpályázatok. 1950-2000. Szerk.: Nagy Ildikó. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp., 2006., Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált papírkötés. Bontatlan védőfóliában.
3072356
19971
471
Books: Architecture, Art
Würtz Ádám 25 rajza József Attila születésének 75. évfordulójára 25t ofszet. Kiadói, kissé sérült mappával 25x35 cm
3151672
19972
471
Books: Architecture, Art
Architektúra sorozat 3 db kötete: Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Major Máté: Goldfinger Ernő. Architektúra. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. + Juhász László: Alexander Bodon. Architektúra. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 3151773
19973
471
Books: Architecture, Art
Nagy Mercedes (szerk.): Jindrich Streit. Fotóhomok-Fotografie z kraje písku-Photographs from the Flatlands. Bp., 2000, Budapest Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
3057996
19974
471
Books: Architecture, Art
3187753
19975
471
3800
Books: Architecture, Art
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 3191866
19976
471
3200
Books: Architecture, Art
A Magyar Honvédség negyedszázada. A rendszerváltástól napjainkig. Szerk.: Földesi Ferenc, Kiss Zoltán, Isaszegi János. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
3189795
19977
471
3800
Books: Architecture, Art
Balló László: Ezeregy nagy titok. Melchior Hefele elfeledett architektúrái. Vasszilvágy, 2016, Magyar Nyugat. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF