Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 590

Vegyes paneles házakkal kapcsolatos könyvtétel, 6 db: Lewicki Bohdan: Lakóházak építése előregyártott nagyelemekből. Méretezés és szerkesztés. Bp., 1965, Műszaki. Megjelent 1350 példányban.; Balázs György - Fogarasi Gyula: Vasbeton elemek kapcsolatai. Bp., 1977., Műszaki.; Sebestyén Gyula: Nagyelemes lakóházak. Bp., 1960., Műszaki.; Megjelent 1600 példányban.; Vladimír Jurík: Nagyblokos és nagypanelos lakóházépítés. Bp., 1960., Műszaki. Megjelent 1100 példányban.; Rikker Mihály - Juhász Ferenc: Panelos építési mód. Munkatervezés 333. Bp.,1965., ÉM Építésügyi Dokumentációs Iroda. Megjelent 500 példányban.; Sebők Ferenc: Piramisok, paloták, panelházak. Búvár Könyvek 20. Bp., 1961., Móra. Különféle kötésekben. Változó állapotban.
19965.

Rufpreis:
2 400 HUF

Elizabeth Kingsley-Rowe: Das Große Antiquitäten-Lexikon. Basel-Wien, 1983, Herder, egészvászon kötés, szakadt és sérült papír védőborítóval.
19966.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19967.

Rufpreis:
3 000 HUF

Francisca van Vloten: Kegyetlenül szép örökség. A magyar-holland Góth művészcsalád története. 2000, Bp., Széphalom, papírkötés, rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált.
19968.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kortárs művészet. Szoborpályázatok. 1950-2000. Szerk.: Nagy Ildikó. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp., 2006., Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált papírkötés. Bontatlan védőfóliában.
19969.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Würtz Ádám 25 rajza József Attila születésének 75. évfordulójára 25t ofszet. Kiadói, kissé sérült mappával 25x35 cm
19971.

Rufpreis:
2 000 HUF

Architektúra sorozat 3 db kötete: Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. + Major Máté: Goldfinger Ernő. Architektúra. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. + Juhász László: Alexander Bodon. Architektúra. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
19972.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Mercedes (szerk.): Jindrich Streit. Fotóhomok-Fotografie z kraje písku-Photographs from the Flatlands. Bp., 2000, Budapest Galéria. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19973.

Rufpreis:
1 000 HUF

19974.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19975.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

A Magyar Honvédség negyedszázada. A rendszerváltástól napjainkig. Szerk.: Földesi Ferenc, Kiss Zoltán, Isaszegi János. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
19976.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Balló László: Ezeregy nagy titok. Melchior Hefele elfeledett architektúrái. Vasszilvágy, 2016, Magyar Nyugat. Kiadói kartonált papírkötés.
19977.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF