Kodolányi János: Baranyai utazás. Baranyai utazás 1941. Második Baranyai utazás 1961. Pécs, 1979., Baranya m. Tanácsa V. B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Gilitze István: P. Makó városának víz által való pusztulásáról. Makó, 1973, Kner. Reprint. Megjelent 2000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Hudi József: Herend története. Egy bakonyi község múltja és jelene. Veszprém, 1998, Herendi Német Kisebbségi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2500 példányban. Jó állapotban.
1903 Maria-Zell in Steiermark. Entwurf einer Monographie des berühmten Wallfahrtsortes. Mit einem Anhang: Führer durch Maria-Zell und Umgebung. Wien, Braumüller, 1903. 148 S., Rögl, Hans, 148p. kiadói papírkötésben
2000 Vasi Szemle. LIV. évf. 4. szám. Szerk.: Gyurácz Ferenc. Benne: Mórocz Zsolt: Boldog Isthwan Kyral. A szerző, Mórocz Ferenc által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány.
1926 Roma Aeterna. 1926-os naptár. Zürich - Stuttgart, 1940, Montana Verlag AG. Gazdag, Rómát ábrázoló fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Félvászon-kötés, az illusztrált címlap kissé sérült és leszakadt, valamint az első két lap leszakadt, de teljes!
Friedrich Müller-Lagenthal: Der Deutsche im Siebenbürgen. Der Deutsche im Auslande. 24. heft. Berlin - Leipzig, 1934, Julius Beltz, 56 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.