https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19122.

Dr. Pakuts Béla: Küzdelmek és eredmények a lippói "Béke Őre" Mgtsz 30 éves történelméből 1948-1978. Pécs, 1979. Felelős Kiadó Karasz László tsz-elnök. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mózes Imre: Borsodmegye földrajza. Vezérkönyv a népiskolák III-ik osztálya számára. Miskolcz, 1922, Ferenczi B., 39 p. Hetedik kiadás. Papírkötésben.
1
19123.

Mózes Imre: Borsodmegye földrajza. Vezérkönyv a népiskolák III-ik osztálya számára. Miskolcz, 1922, Ferenczi B., 39 p. Hetedik kiadás. Papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kurt Seliger: Albánia - A sasfiak országa. Útleírás szóban és képben. Ford.: Szécsi Ágnes. Bp., 1959, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4200 példányban.
1
19124.

Kurt Seliger: Albánia - A sasfiak országa. Útleírás szóban és képben. Ford.: Szécsi Ágnes. Bp., 1959, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4200 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baedeker, Karl: Tirol. Vorarlberg - Etschland. Westliche Teile von Salzburg und von Kärnten. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1929, Karl Baedeker, LVI+556 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas és kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
1
19125.

Baedeker, Karl: Tirol. Vorarlberg - Etschland. Westliche Teile von Salzburg und von Kärnten. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1929, Karl Baedeker, LVI+556 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas és kihajtható térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
1
19126.

Kerék Mihály: A magyar föld. Magyar Társadalomtudományi Könyvtár 2. Bp.,én,Magyar Élet. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
19127.

Tóth Endre: Adatok Savaria-Szombathely és környéke történeti földrajzához. A szerző, Tóth Endre (1944-) régész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! H.n., 1972, k.n.. 239-261. p. Különlenyomat a Vasi Szemle 1972. évi II. számából. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csongor Győző: Balla Antal XVIII. századi szegedi kéziratos térképe. A szerző, Csongor Győző (1915-1997) tanár, botanikus, muzeológus, várostörténész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Szeged, 1968, Móra Ferenc Múzeum. 119-138. p. Különlenyomat (Móra Ferenc Múzeum Évkönyve). Borító nélkül.
1
19128.

Csongor Győző: Balla Antal XVIII. századi szegedi kéziratos térképe. A szerző, Csongor Győző (1915-1997) tanár, botanikus, muzeológus, várostörténész által Pastinszky Miklós (1914-1986) művészettörténésznek DEDIKÁLT! Szeged, 1968, Móra Ferenc Múzeum. 119-138. p. Különlenyomat (Móra Ferenc Múzeum Évkönyve). Borító nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.
1
19129.

1900 A Budapest Székesfővárosi IX. Kerületi Nyilvános Községi Felső Kereskedelmi Iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti-Könyvnyomda-Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tausz Katalin: Az óváros. Gondolatok egy városi kis-társadalom szerveződéséről. Nagy Iván könyvek 4. Balassagyarmat, 1998, Ipoly-Print KFT. Kiadói papírkötésben.
1
19130.

Tausz Katalin: Az óváros. Gondolatok egy városi kis-társadalom szerveződéséről. Nagy Iván könyvek 4. Balassagyarmat, 1998, Ipoly-Print KFT. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tanulmányok Tolna megye történetéből II. (Különnyomat) Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1969, Tolna megyei Tanács Levéltára 166p.
1
19131.

Tanulmányok Tolna megye történetéből II. (Különnyomat) Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1969, Tolna megyei Tanács Levéltára 166p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Budapest Székesfővárosi IX. kerületi nyilvános községi felső kereskedelmi iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
1
19132.

A Budapest Székesfővárosi IX. kerületi nyilvános községi felső kereskedelmi iskola tudósítványa az 1899-1900. tanévről, fönnállásának 13. évében és XIV. jelentés a IX. kerületi községi kereskedő-tanoncziskoláról. Szerk.: Fillinger Károly. Bp., 1900, Pesti Könyvnyomda Rt., 79 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stazioni idrominerali d'Italia. Roma, én. (cca 1920-as évek vége),ENIT. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, néhány lapon kis felületi sérüléssel.
1
19133.

Stazioni idrominerali d'Italia. Roma, én. (cca 1920-as évek vége),ENIT. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, néhány lapon kis felületi sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse