Ódon Erdély. Művelődéstörténeti tanulmányok. I-II. köt. Vál., szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Sas Péter. Magyar Hírmondó. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
Reismann János - Simon István: Bakony. Bp., 1973, Corvina. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé hullámos lapokkal, volt könyvtári példány. Megjelent 4000 példányban.
Kalmár Gusztáv: Régi népek, új világok. Ázsia, Amerika és az óceánok hősei. Bp., [1935], Szent István-Társulat, 292 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval.