Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Szénássy Zoltán: Komáromi Olympos. Pozsony, 1984, Madách. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. + Francsics Károly: Kis Kamorámban gyertyát gyújték. Vál. és sajtó alá rendezte: Vörös Károly. Bp., 1973, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19182.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ódon Erdély. Művelődéstörténeti tanulmányok. I-II. köt. Vál., szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: Sas Péter. Magyar Hírmondó. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
19183.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957, Bibliotheca. Első kiadás. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, fakó gerinccel. Megjelent 5000 példányban.
19184.

Rufpreis:
1 400 HUF

A pozsonyi magyar gimnázium évkönyve 1991/1992. Pozsony, 1992, Kalligram. Kiadói papírkötés.
19185.

Rufpreis:
1 600 HUF

Reismann János - Simon István: Bakony. Bp., 1973, Corvina. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé hullámos lapokkal, volt könyvtári példány. Megjelent 4000 példányban.
19187.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kalmár Gusztáv: Régi népek, új világok. Ázsia, Amerika és az óceánok hősei. Bp., [1935], Szent István-Társulat, 292 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval.
19188.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF