Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Venedig und Umgebung. Griebens Reiseführer 106. Berlin, 1930, Grieben. 11. kiadás. Kiadói papírkötés, két kihajtható térképmelléklettel, német nyelven, kissé foltos borítóval, néhány kevés lap széle kissé foltos.
19170.

Rufpreis:
1 600 HUF

19171.

Rufpreis:
1 600 HUF

19172.

Rufpreis:
1 000 HUF

19173.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940 IBUSZ utazások képes katalógus. 16p.
19174.

Rufpreis:
1 200 HUF

19175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beke Csilla (főszerk.): 1000 víziparadicsom - Strandok és merülőhelyek. Bp., 2008. Alexandra Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben
19176.

Rufpreis:
1 600 HUF

19177.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye. I.-II. kötet. Bp., 1990, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
19178.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Budapest anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Szerk.: Sivó Mária. Bp., 1981, Corvina. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, szakadt, javított kiadói papír védőborítóban.
19179.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1982, Madách - Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sopron az ezredfordulón. Sopron at the millennium. Sopron, 2002, Juhász Kft. Kiadói kartonált papírkötés. + 1962 Soproni szemle. XVI. évf. 1-4. sz.
19181.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF