Dr. Soproni Elek: A kultúrsarok gondjai. Sopron vármegye szociális és gazdasági viszonyainak feltárása. Bp., 1940, Magyar Társaság. Kiadói, sérült papírkötésben
Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói nagyon megviselt állapotban lévő papír védőborító. Megjelent 6200 példányban.
Épületeskönyv. Edifying Buildings/Gebäudebuch. 19910-2003. Sopron és környéki településekről szóló könyv. Gazdag képanyaggal. hn.,2003, Ouint. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes útikönyv tétel, 3 db: Somogyi Séták. A Kisbalaton. Hazánk egyik legjelentősebb védett területe - útikalauza. Szerk.: Borsi Darázs József. Ifj. Tildy Zoltán és Csermák Géza fotóival. Siófok, 1955, Somogy m. Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.; Badacsony. Ismerd meg hazádat! IBUSZ. Bp.,(1957.), Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.; Csesznek és Zirc. Bp., 1957., Veszprém m. Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
Jászsági földrajzi nevek. A Szolnok megye földrajzi nevei I. kötet megjelenése alkalmából rendezett névtudományi tanácskozás anyaga (Jászberény, 1986. május 15.) Szerk.: Farkas Ferenc. Jászsági Füzetek 19. Jászberény, 1989, Jász Múzeum és a Jászberényi Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötés.
cca 1930-1940 Bécs és Alsó-Ausztria. Bécs, Bécs és Alsó Ausztria Szövetségi Tartományok Idegenforgalmi Bizottsága, kihajtható utazási prospektus, "menetjegyiroda" bélyegzéssel, "Wien Hotel Sächsisscher Hof" címkével.