Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

19146.

Rufpreis:
1 200 HUF

19147.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19148.

Rufpreis:
800 HUF

1961 A Soproni Szemle című folyóirat XV. évfolyamának 1-2-3. száma
19149.

Rufpreis:
800 HUF

Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói nagyon megviselt állapotban lévő papír védőborító. Megjelent 6200 példányban.
19150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Épületeskönyv. Edifying Buildings/Gebäudebuch. 19910-2003. Sopron és környéki településekről szóló könyv. Gazdag képanyaggal. hn.,2003, Ouint. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19151.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes útikönyv tétel, 3 db:   Somogyi Séták. A Kisbalaton. Hazánk egyik legjelentősebb védett területe - útikalauza. Szerk.: Borsi Darázs József. Ifj. Tildy Zoltán és Csermák Géza fotóival. Siófok, 1955, Somogy m. Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.;   Badacsony. Ismerd meg hazádat! IBUSZ. Bp.,(1957.), Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.;   Csesznek és Zirc. Bp., 1957., Veszprém m. Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
19152.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trócsányi Zsolt: A nagyenyedi kollégium történetéhez 1831-1841. Irodalomtörténeti Füzetek 9. sz. Bp., 1957, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19153.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jászsági földrajzi nevek. A Szolnok megye földrajzi nevei I. kötet megjelenése alkalmából rendezett névtudományi tanácskozás anyaga (Jászberény, 1986. május 15.) Szerk.: Farkas Ferenc. Jászsági Füzetek 19. Jászberény, 1989, Jász Múzeum és a Jászberényi Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötés.
19154.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930-1940 Bécs és Alsó-Ausztria. Bécs, Bécs és Alsó Ausztria Szövetségi Tartományok Idegenforgalmi Bizottsága, kihajtható utazási prospektus, "menetjegyiroda" bélyegzéssel, "Wien Hotel Sächsisscher Hof" címkével.
19155.

Rufpreis:
1 800 HUF

Széchényi emlékek, emlékhelyek. Összeáll.: Szentkuti Károly, Vértes László. Bp.-Nagycenk, 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói papírkötés.
19156.

Rufpreis:
1 400 HUF

19157.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF