Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

19073.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19074.

Rufpreis:
2 400 HUF

19075.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19076.

Rufpreis:
1 800 HUF

19077.

Rufpreis:
3 000 HUF

19078.

Rufpreis:
2 400 HUF

Akinek ezeréves múltunkat köszönhetjük. Magyarország neves halottainak névjegyzéke és temetkezési helyei. Összeáll.: Csontos László. Bp., 2001, Római Kiadó. Kiadói papírkötés. + Nemere István: Magyarország története. 989 év krónikája. Az államalapítástól a XX. század végéig. hn., én., Anno. Kiadói kartonált papírkötés.
19079.

Rufpreis:
2 800 HUF

Udvari Gábor - Kartali Zsuzsa: Kína. Útikönyv. Bp., 2001, Pallas Stúdió. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19080.

Rufpreis:
1 800 HUF

Cholnoky Jenő: Amerika. A Föld és népei I. kötet. Bp., 1917, Franklin. Félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrált, színes térképpel, kopottas állapotban.
19081.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mednyánszky Alajos 2 műve: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). + Regék és mondák. Ford.: Soltész Gáspár. Bp.-Pozsony, 1981-1983, Európa - Tatran. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19082.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hiram Bingham: Lost City of the Incas. The Story of Machu Pichu and its Builders. London, 2004, The Folio Society. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban.
19083.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Szigethy Gábor: Reformkori útirajzok. Vál., szerk., az előszót és a jegyzeteket írta: - - . Nemzeti Könyvtár 10. Bp., 2013, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.
19084.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF