Méri István: A kanizsai várásatás. Vázlat a kanizsai vár és város történetének kutatásához. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Dosztányi Imre (szerk.) Változó Dunatáj - Bős-Nagymaros Budapest, 1988. A Bős-nagymarosi vizilépcső építését bemutató azt promotáló kiadvány. (36)p. elején karccal
Déri János, Dr. Gungl Ferenc, Jancsi Gyula: A Pécsi Kesztyűgyár története 1861-1976. Pécs, 1977, Pécsi Kesztyűgyár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón apró szakadásokkal, kötéstáblák belsejének valamint előzéklap és hátsó szennylap tetején kisebb ázásnyommal.
Hielscher, Kurt: Österreich. Landschaft und Baukunst. Leipzig, 1938, F. A. Brockhaus, IX+(1)+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, néhány lap minimálisan foltos.
Domonkos Ottó: Ár- és bérlimitációk Sopron városban és Sopron megyében. (XVI- XIX. század). Előmunkálatok a Magyarság Néprajzához 8. Bp, 1980, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Papírkötésben, jó állapotban.