Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

2 db könyv - Csetri Elek: Kőrösi Csoma Sándor + Csetri Elek: Kőrösi Csoma Sándor indulása. Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
19085.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Méri István: A kanizsai várásatás. Vázlat a kanizsai vár és város történetének kutatásához. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19086.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19087.

Rufpreis:
2 400 HUF

Veress D. Csaba: Várak a Bakonyban. Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19088.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dosztányi Imre (szerk.) Változó Dunatáj - Bős-Nagymaros Budapest, 1988. A Bős-nagymarosi vizilépcső építését bemutató azt promotáló kiadvány. (36)p. elején karccal
19089.

Rufpreis:
2 400 HUF

19090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest-kőbányai református parochiális kör. Évi jelentés az 1913-ik esztendőről szerk: Takaró Géza lelkész. 14p.
19091.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kővágó József: Baja város utcanevei. (Baja közterületeinek elnevezése.) Baja, 2011.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
19092.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csánki Dezső: Körösmegye a XV-ik században. (Székfoglaló értekezés.) Bp., 1893, MTA, 153+1 p. Papírkötés, intézményi bélyegzéssel.
19093.

Rufpreis:
1 200 HUF

19094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hedin, Sven: Csangpo láma zarándokútja. Ford.: Gergely Jolán. Bp., [1922], Genius (Világosság-ny.), VIII+272 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, hiányos gerinccel, néhány minimálisan foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19095.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19096.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF