Pilgerbüchlein für die Teilnehmer an der Pilgerfahrt nach dem Heiligen Lande im Jahre 1905. Wien, 1905, Karl Landsteiner, (Urania-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Die Wunder Italiens. Rom. "Die ewig schöne Stadt." Seine Altertümer, Kirchen, Paläste und Kunstschäze. Handbuch für Studierende uns Reisende. Medici-Kunstbücher. Florenz,1938,G. Fattoruso. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Vártúrák kalauza 2 kötete (Nem teljes!): II. kötet: Dunántúli várak és vártúra-útvonalak. III. kötet: Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1976-1983. Sport. Térképmellékletekkel és néhány fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Egri György: Apróságok az egri várból. Bp.,én.,Singer és Wolfner,(Fráter és Társa-ny.), 48 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkenyomokkal.