Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3078256
10649
467
Pirk László (1953-): Magyar szent korona, 1991. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XV számozással. 47×35 cm
2965938
10650
467
28000
Pattantyus Károly (1906-1987): Erdélyi napos erdő, 1964. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett keretben, 31x45 cm. 2735852
10651
467
3013793
10652
467
3400
3078120
10653
467
19000
Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm 3091169
10654
467
Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm.
3094868
10655
467
4800
Pályi Jenő (1903-1953), Mindszenthy József ellenes karikatúra. Tus, kréta, papír, mindkét oldalán jelzett. Lapméret: 26x18 cm
2968959
10656
467
9500
Pogány Lajos (1873-1947): Gyerekportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm
2856394
10657
467
4200
Platthy György (1908-2003): Memento mori, 1945. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 70×50 cm. 3118779
10658
467
4200
Paulovits Pál (1892-1975): Nürnberg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződésekkel, apró foltokkal, 31×22 cm.
3119597
10659
467
Peter Tom-Petersen (1861-1926): Rothenburg ob der Tauber (Németországban), 1905. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle sérült, 32,5×23 cm
3120257
10660
467
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF