Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Pirk László (1953-): Magyar szent korona, 1991. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XV számozással. 47×35 cm
10649.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10650.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10651.

Rufpreis:
3 000 HUF

10652.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm
10653.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm.
10654.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pályi Jenő (1903-1953), Mindszenthy József ellenes karikatúra. Tus, kréta, papír, mindkét oldalán jelzett. Lapméret: 26x18 cm
10655.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Pogány Lajos (1873-1947): Gyerekportré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 30x24,5 cm
10656.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10657.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Paulovits Pál (1892-1975): Nürnberg. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, lapszéli elszíneződésekkel, apró foltokkal, 31×22 cm.
10658.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Peter Tom-Petersen (1861-1926): Rothenburg ob der Tauber (Németországban), 1905. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, lap széle sérült, 32,5×23 cm
10659.

Rufpreis:
8 000 HUF

10660.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF