Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Szász Endre (1926-2003): Öregember. Rézkarc, papír, jelzett. 30x39 cm.
10797.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szennik György (1923-2007): Rábapart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29×24,5 cm
10798.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia - kikötő vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27,5x38,5 cm
10799.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szunyoghy András (1946-): Őz-család. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos, kopott. Paszpartuban. 27,5x61 cm
10800.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Szabó Klára (?-?): Nyitott kapu. Akvarell, kréta. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, paszpartuban. 32,5x58,5 cm
10801.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szigethy István (1891-1966): Önarckép (cím nélkül), 1966. Linómetszet, papír, jelzett, I. próbanyomat. Lap alja vágott. 34x26 cm
10802.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szekfű János (1910-2004): Erdei út. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 30x45 cm
10803.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Olimpiai gyűrűgyakorlat. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×15 cm
10804.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szarka Hajnalka (-): Szüret. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 80x60 cm. Dekoratív fakeretben.
10805.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben.
10806.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szepesi Andor (1954-): Gyümölcsevők. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 40x30 cm. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben.
10807.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 42,5x45,5 cm
10808.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF