Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156278
10797
467
Szász Endre (1926-2003): Öregember. Rézkarc, papír, jelzett. 30x39 cm. 3057245
10798
467
Szennik György (1923-2007): Rábapart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 29×24,5 cm
3155914
10799
467
4200
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia - kikötő vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 27,5x38,5 cm
3155925
10800
467
4600
Szunyoghy András (1946-): Őz-család. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos, kopott. Paszpartuban. 27,5x61 cm
3155946
10801
467
Szabó Klára (?-?): Nyitott kapu. Akvarell, kréta. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, paszpartuban. 32,5x58,5 cm 3155319
10802
467
3800
Szigethy István (1891-1966): Önarckép (cím nélkül), 1966. Linómetszet, papír, jelzett, I. próbanyomat. Lap alja vágott. 34x26 cm
3154688
10803
467
Szekfű János (1910-2004): Erdei út. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 30x45 cm 3151125
10804
467
Ősz Dénes (1915-1980): Olimpiai gyűrűgyakorlat. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 22×15 cm 3150552
10805
467
Szarka Hajnalka (-): Szüret. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 80x60 cm. Dekoratív fakeretben. 3150577
10806
467
14000
Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben.
3150591
10807
467
Szepesi Andor (1954-): Gyümölcsevők. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 40x30 cm. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben.
3145679
10808
467
Szilágyi Imre (1942-): Motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 42,5x45,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF