Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Szilágyi Imre (1942-): Mennyei Manó. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x44 cm
10785.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 42x39 cm
10786.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Társalgás, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 28×18 cm
10787.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szász Endre (1926-2003): Kendővel, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 28×18 cm
10788.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10789.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Székely Vera (1919-1994): Hommage a Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, 49/100 számozással. 47,5x25 cm
10790.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Szőnyi István (1894-1960): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 30×39,5 cm
10791.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Gyümölcsszedők. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×34 cm
10792.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szőnyi István (1894-1960): Alakok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×39 cm
10793.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Szabó Vladimir (1905-1991): Zsuzsanna. Rézkarc, papír, jelzett, 24×18 cm
10794.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szász Endre (1926-2003): Hölgy szarvassal. Szitanyomat, papír, jelzett. 30x43 cm.
10795.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szász Endre (1926-2003): Próféta. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5x29,5 cm.
10796.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF