Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108960
10759
467
Székely Alex (1901-1968): A Rózsadombon (erotikus jelenet). Akvarell, pasztell, papír, bal felső sarkában sérült. Üvegezett fakeretben. 23,5x18 cm
3111770
10760
467
17000
Szirmainé Bayer Erzsébet (1922-2005): Cineák, 1983. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 60x50 cm
3115055
10761
467
14000
Szász Endre (1926-2003): Hölgy rókával. Szitanyomat, papír, jelzett. 42x59 cm. Lap széle kissé foltos. 3075500
10762
467
Szabó Klára (?-?): Nyitott kapu. Akvarell, kréta. papír, jelzés nélkül, a hátoldalán feliratozott, kartonra kasírozva. 35x50 cm
2983568
10763
467
36000
3032395
10764
467
70000
Szíj Kamilla (1957-): Cím nélkül, 2021. Grafit, színes ceruza, papír és fénymásolat pauszpapíron. Jelzett és datált a hátoldalán. 50x40 cm
3091164
10765
467
19000
Sz. Kovács Géza (1938-): Erdélyi táj, 2004. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 41,5×59 cm. 2500065
10767
467
90000
2749862
10768
467
Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy paszpartun: Női portré. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent, 10,5×9 cm és férfi portré, tus, papír, jelezve jobbra lent, 10x7 cm
2904538
10769
467
17000
2957884
10770
467
Szakál Tibor (-): Figurák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle vágott és kissé foltos, 24×14,5 cm. 2852017
10771
467
22000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF