Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 920

Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Vadász puskával. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Fakeretben, 72×98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10746.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Somorjai-Kiss Tibor (1959-): Mester utca 3 (Ferencváros, Budapest). Litográfia, papír, jelzett, 28×21,5 cm
10747.

Rufpreis:
4 000 HUF

10749.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scultéty Éva (1917-2001): Tabán, Alexandriai Szent Katalin-templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29 cm ázásnyommal
10750.

Rufpreis:
3 000 HUF

10751.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10752.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): össz. 13 db karikatúra. Tus, akvarell, papír, mindegyik jelzett és hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége, Ludas Magazin v. Kis Ludas bélyegzővel. 2 db szakadt, részben javított. 11x17,5 cm és 15x17,5 cm közötti méretekben
10753.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szalay Miklós (1972-): Este, 2001. Acélmetszet, papír, jelzett, 5/36 számozással. 7x18 cm
10754.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szegő Gizi (1902-1985): össz. 12 db karikatúra. Tus, akvarell, ceruza, papír, mindegyik jelzett és többségének hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége v. Ludas Matyi bélyegzővel. 14x20 cm és 20x18 cm közötti méretekben
10755.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női arc. Tus, papír, jelzett, lap másik oldalán Szász Endre (1926-2003) autográf aláírásával. 1986 59. bélyegnapi FDC-n, az általa tervezett bélyegekkel. Rajz mérete: 9x9 cm, teljes méret: 21x15 cm
10756.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Mennyei Manó, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány III./V E/A számozással. lapszéli apró szakadásokkal. 50x44 cm
10757.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Város (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 43x49 cm
10758.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF