Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2739446
10601
467
2739382
10602
467
2739435
10603
467
2945731
10604
467
22000
Nagy Sándor Zoltán (1941-): Absztrakt kompozíció, 1981. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 36×41 cm
3002951
10605
467
44000
Nuridsány Zoltán (1925-1974): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
2903138
10606
467
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
2903135
10607
467
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
3031775
10608
467
80000
Nagy Imola (1976-): Variációk város témára. Akril, kontúrfesték, vászon, , jelzett 50x50 cm
3031771
10609
467
70000
Nagy Imola (1976-): Az Északi-tengernél. Akril, filc, ceruza, vászon, , jelzett 40x50 cm
3038442
10610
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 26,5x18 cm
3055426
10611
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 22,5x13,5 cm
3051812
10612
467
Henry Napartuk (1932-1985): Eskimo and Beluga. Linómetszet, papír, jelzett üvegezett keretben / linocut signed twice (16x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF