Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 920
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3112383
10589
467
Nagy Vince (1939-): Kölcsey Ferenc gémeskútja. Linónmetszet, papír, jelzett, művészpéldány IV./2 E.A. számozással. 18x14,5 cm
2965116
10590
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Őszi erdő. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 13,5x21 cm
3038076
10591
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Viharos táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 12x17 cm 2791983
10592
467
240000
3031767
10593
467
80000
Nagy Imola (1976-): Éjjel a városban Akril, vászon, , jelzett 50x40 cm
3091358
10594
467
4600
Peter Nagel (194-): Sárkány (Drache über der Binnenalster). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 200/400. 19x17 mm. Üvegezett fakeretben.
3134606
10595
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Kanyargó út. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 17,5x11,5 cm
3134617
10596
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdőszéle. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 14x8,5 cm
3134625
10597
467
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő ősszel. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 8x13,5 cm
2795114
10598
467
36000
2949919
10599
467
24000
3001145
10600
467
70000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF